X-Kom i PACT ostatnimi półfinalistami charytatywnego turnieju Meet Point!

Meet point 968x505

Zakończyły się ostatnie dwa ćwierćfinały w ramach charytatywnego turnieju Meet Point, który odbywa się na PGE Narodowym. W ostatnich dwóch spotkaniach zmierzyli się Pompa Team z PACT, a także X-Kom Team z Codewise Unicorns.

PACT 16:10 (5:10, 5:6) Pompa Team

Trzeci ćwierćfinał został rozegrany na mapie Train, gdzie początek okazał się lepszy dla zawodników z PACT, którzy wygrali rundy pistoletowe. To zapewniło im przewagę finansową, którą wykorzystali, przejmując całkowicie inicjatywę. Gracze Pompa Team mieli problemy, aby przełamać bardzo dobrą defensywę mixowego składu PACT. To finalnie zagwarantowało prowadzenia PACT w pierwszej połowie 10:5.

Druga połowa również była udana dla PACT, które ponownie wygrało rundę pistoletową, jednak w pewnym momencie to Pompa Team przejęłą inicjatywę. Na ich nieszczęście nie trwało to długo, bo po kilku rundach ich dominacji sytuacja się zmieniła i ponownie do głosu doszło PACT. Tym razem zespół ten nie popełnił już więcej żadnych błędów, co zapewniło im zwycięstwo 6:5.

X-Kom Team 16:10 (6:9, 4:7) Codewise Unicorns

Czwarte i ostatnie spotkanie zaplanowane na dziś rozpoczęliśmy od zwycięstwa „Jednorożców” w rundzie pistoletowej. Jednak X-Kom nie miało zamiaru się poddać, tecek i spółka postanowili zaryzykować, co się opłaciło, bo wygrali oni rundę force, co pozwoliło przejąć im inicjatywę. Do końca pierwszej połowy X-Kom wypadał znacznie lepiej, co ostatecznie zapewniło im zwycięstwo 9:6.

Po krótkiej przerwie rozpoczęła się druga połowa, gdzie ponownie Codewise Unicorns dało o sobie znać, wygrywając rundę pistoletową, niestety i tym razem X-Kom wygrało force i ponownie zniwelowało szansę Jednorożców na odrobienie strat. W następnych rundach to STOMP i spółka dyktowali warunki gry aż do samego końca, gdy zakończyli spotkanie, wygrywając 7:4.


Już jutro rozpoczynają się wielkie finały Meet Point, gdzie obok X-Kom Team oraz PACT pojawią się Team Kinguin, a także PRIDE. Pierwszy mecz półfinałowy rozpocznie się już o 10:00.

 

0 komentarzy

Mecze

 • Overwatch
  2019 Overwatch Contenders NAE Season 2
  Trwa
  ATL Academy
  vs
  Uprising Academy
  Dota
  Asian DOTA2 Gold Occupation Invitational Competition
  Trwa
  Authentic
  vs
  Sunrise
  Dota
  RedRain Cup Season 2
  Trwa
  Adroit
  vs
  Photon
  Dota
  Asian DOTA2 Gold Occupation Invitational Competition
  Trwa
  Death Squad
  vs
  Hot Pot Brother
  Dota
  Asian DOTA2 Gold Occupation Invitational Competition
  07:00
  Photon
  vs
  Sunrise

Dodaj nas

Kalendarz