Post thumbnail

North odbiera zwycięstwo z rąk Vitality i weźmie udział w finale drabinki zwycięzców

admin 19 stycznia 2019

W ramach pierwszego półfinału europejskiego Minora drużyna North zmierzyła się z Teamem VItality. Po zaciekłej walce na Nuke'u i Dust'cie 2 okazało się, że to duńska formacja – North weźmie udział w finale drabinki zwycięzców.

Nuke rozpoczął się uzyskaniem pistoletówki przez VItality, co niewiele pomogło im w uzyskiwaniu kolejnych rund na swoje konto. Duńczycy szybko otrząsnęli się po przegranej rundzie inauguracyjnej i bardzo dobrze rozegrali rundę na pistolety, po czym zdobyli następnie dwie rundy. Po zdobyciu 3 oczek przez francusko-brytyjski zespół, uległ on tylko raz. W kolejnych minutach lokomotywa zachodnioeuropejskiej formacji rozpędziła się do tego stopnia, iż była nie do zatrzymania. Tym sposobem pierwsza połowa Nuke zakończyła się wynikiem 11:4. Druga polowa meczu rozpoczęła się kolejną rundą pistoletową na konto Vitality, ale pałeczkę przejęło North. Ekipa apEXa, pomimo rewelacyjnej pierwszej połowy przegrała pierwszą mapę wynikiem 14:16.

Pierwsza połowa Dust II znów należała do Teamu Vitality. Pomimo, iż nie wygrali force'a oraz pistoletówki udało im się odrobić straty. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 10:5 na ich korzyść. Druga część Dust II, podobnie jak na Nuke'u zakończyła się znakomitym comeback'iem Duńczyków. Wynikiem końcowym było 16:12 dla Skandynawów.