Zapraszamy na finały Mistrzostw Polski w Heroes III!

32349988 1789502844449496 6713342678911680512 n

Mamy tutaj miłośników Heroes III? Jestem przekonany, że tak, w końcu tytuł ten to jedna z najbardziej kultowych gier w Polsce, która cieszyła i wciąż cieszy się sporą popularnością. Dla wielu jest to tytuł, przy którym się dorastało, dla innych miłe wspomnienie dzieciństwa.

Dlaczego wspominamy o tym tytule na portalu esportowym? Dlatego, że już 2 czerwca w Warszawskim barze New Mata Bar, odbędą się Mistrzostwa Polski w Heroes of Might and Magic III. Wszystko podczas wydarzenia „Wielki Meetup HEROES".

Czym jest to wydarzenie? Niczym innym jak zlotem wszystkich miłośników tej kultowej gry, a także sympatyków esportu, którzy chętnie obejrzą transmisję z finałów Mistrzostw Polski w doborowym towarzystwie.

Warto także wspomnieć, że transmisja będzie przygotowana przez profesjonalną ekipę Team Frenzy, a wszystkie ze spotkań w ramach finałów będą obarczone równie profesjonalnym i rzeczowym komentarzem.

To nie koniec atrakcji, bo podczas samego zlotu będziecie mogli wziąć udział w małym turnieju w Heroes III, wielu konkursach z nagrodami, a także posłuchać koncertu Heroes Orchestra. Natomiast zwieńczeniem całego wieczoru będzie wielkie afterparty, które potrwa aż do ostatniego gościa — jak przekonują organizatorzy.

Zapisy na imprezę znajdziecie TUTAJ, koszt od osoby to jedynie 15 zł, a więcej szczegółowych informacji znajdziecie TUTAJ , TUTAJ oraz TUTAJ. Serdecznie Polecamy i zapraszamy!

 

1 komentarzy

Mecze

 • Overwatch
  2019 Overwatch Contenders NAE Season 2
  Trwa
  ATL Academy
  vs
  Uprising Academy
  Dota
  Asian DOTA2 Gold Occupation Invitational Competition
  Trwa
  Authentic
  vs
  Sunrise
  Dota
  RedRain Cup Season 2
  Trwa
  Adroit
  vs
  Photon
  Dota
  Asian DOTA2 Gold Occupation Invitational Competition
  Trwa
  Death Squad
  vs
  Hot Pot Brother
  Dota
  Asian DOTA2 Gold Occupation Invitational Competition
  07:00
  Photon
  vs
  Sunrise

Dodaj nas

Kalendarz