Zapraszamy na Polbit Arena Tournament 2018

Polbit arena tournament logo

Już 20-21 października w Dołujach odbędzie się turniej Polbit Arena Tournament 2018 w Counter-Strike: Global Offensive. W zmaganiach weźmie udział osiem zespołów, z czego połowa będzie mogła wywalczyć sobie awans w kwalifikacjach.  Kto zostanie tegorocznym mistrzem?

W zeszłym roku firmie Polbit udało się zaangażować wielu młodych ludzi w tworzenie środowiska gamingowego. Setki zespołów aktywnie uczestniczyło w regularnych rozgrywkach Polbit Esport League. Przełożyło się to na utworzenie pierwszej w Polsce lokalnej ligi komputerowej. Wszystkie mecze sezonu zasadniczego rozgrywane były na żywo w Azoty Arena. Finaliści rozgrywek otrzymali zaproszenie do turnieju głównego z pulą nagród 2000 euro! Pierwszy sezon rywalizacji wygrała drużyna PACT, a całe wydarzenie okazało się wielkim sukcesem.

Polbit Esport League w tym roku kontynuuje odważną strategię tworzenia wyjątkowych wydarzeń dla wszystkich miłośników Counter-Strike: Global Offensive. W tym celu firma zainwestowała w budowę nowoczesnej hali w Dołujach. Część tego obiektu będzie przeznaczona wyłącznie do tworzenia regularnych rozgrywek esportowych.

Zmagania Polbit Arena Tournament 2018 będą pierwszym turniejem w nowym budynku. Z tej okazji pula nagród w tegorocznej rywalizacji to aż 5000 euro! W tym roku w eliminacjach zrezygnowano z klasycznego systemu ligowego. Zamiast tego perspektywiczne zespoły będą mogły wziąć udział w dwóch rodzajach kwalifikacji: lokalnych oraz ogólnych.

W kwalifikacjach lokalnych każda drużyna musi posiadać co najmniej 3 zawodników z województwa zachodniopomorskiego. Droższe wpisowe rekompensuje jednak możliwość otrzymania dwudniowego biletu wstępu na wydarzenie - bez względu na osiągnięty rezultat.

W kwalifikacjach ogólnych może wystartować każdy. Więcej zespołów w rozgrywkach przekłada się na zdecydowanie niższe wpisowe. Zachowanie zdrowego kompromisu jest istotne, zwłaszcza gdy tworzy się turniej dla tysięcy utalentowanych graczy.

Więcej o zapisach: https://eliga.pl/zapisy-ruszyly/
Więcej o turnieju: https://eliga.pl/polbit-arena-tournament-2018/

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  The Challenge Cup Season 3
  06:00
  iG Vitality
  vs
  MAX
  Cs
  ESL Pro League Season 9 China Closed Qualifier
  12:00
  5POWER
  vs
  Storm Rider
  Cs
  ESL Pro League
  Trwa
  AGO GAMING
  vs
  Team LDLC
  Sc
  Blazing Series May S1
  Trwa
  MacSed
  vs
  INnoVation
  Cs
  GG.BET Sydney Invitational
  19:15
  forZe
  vs
  Movistar Riders

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki