Gracz Overwatch League oskarżony o rozmowy o charakterze seksualnym z czternastolatką

Dkz

Bardzo interesujące informacje dochodzą do nas z drużyny Boston Uprising. Wczorajszego dnia na twitterze najpierw otrzymaliśmy post, w którym Jonathan Sanchez znany pod pseudonimem „DreamKazper” zostaje zawieszony na czas nieokreślony przez drużynę a kilka godzin później zostaje oddalony od składu.

Zarzuty, o których mowa we wpisach powyżej, dotyczą następującego postu. Konwersacji dwudziestojednoletniego Amerykanina a czternastoletnią fanką co ciekawe post jest wsparty przez zrzuty ekranu dostępne tutaj. Zdjęcia udostępnione mają dostarczać dowodów na to, iż Sanchez prowadził rozmowy o charakterze seksualnym. Cała sytuacja jest aktualnie obiektem dochodzenia ze strony drużyny, jak i Overwatch League.

DreamKazper jest bardzo utalentowanym graczem na pozycji flexa głównie z zagrań genjiego, mccree oraz widowmaker. Drużyna Boston Uprising radzi sobie nie najgorzej w lidzę i aktualnie okupuje czwarte miejsce z bilansem 14 wygranych i 8 przegranych. Narazie nie wiadomo czy ekipa będzie poszukiwała nowego zawodnika na miejsce "DreamKapzera".

1 komentarzy