Gracz Overwatch League oskarżony o rozmowy o charakterze seksualnym z czternastolatką

Dkz

Bardzo interesujące informacje dochodzą do nas z drużyny Boston Uprising. Wczorajszego dnia na twitterze najpierw otrzymaliśmy post, w którym Jonathan Sanchez znany pod pseudonimem „DreamKazper” zostaje zawieszony na czas nieokreślony przez drużynę a kilka godzin później zostaje oddalony od składu.

Zarzuty, o których mowa we wpisach powyżej, dotyczą następującego postu. Konwersacji dwudziestojednoletniego Amerykanina a czternastoletnią fanką co ciekawe post jest wsparty przez zrzuty ekranu dostępne tutaj. Zdjęcia udostępnione mają dostarczać dowodów na to, iż Sanchez prowadził rozmowy o charakterze seksualnym. Cała sytuacja jest aktualnie obiektem dochodzenia ze strony drużyny, jak i Overwatch League.

DreamKazper jest bardzo utalentowanym graczem na pozycji flexa głównie z zagrań genjiego, mccree oraz widowmaker. Drużyna Boston Uprising radzi sobie nie najgorzej w lidzę i aktualnie okupuje czwarte miejsce z bilansem 14 wygranych i 8 przegranych. Narazie nie wiadomo czy ekipa będzie poszukiwała nowego zawodnika na miejsce "DreamKapzera".

1 komentarzy

Mecze

 • Cs
  United Masters League
  Trwa
  expert
  vs
  AGO
  Cs
  Pixel.bet Brawl: Nordic vs. Europe
  17:00
  x-kom
  vs
  NoChance
  Cs
  United Masters League
  17:00
  3DMAX
  vs
  LDLC
  Leagueoflegends
  2019 LoL Twitch Rivals
  19:00
  Fortnite Flossers
  vs
  For Fun Feeders
  Leagueoflegends
  2019 LoL Twitch Rivals
  19:00
  EZ Clap
  vs
  Swaglord Mastermind Alpha Genius Champions of the

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki