Zawodnik Philadelphia Fusion zawieszony za boostowanie kont

A3a2402e 6b50 4cb9 b66c 6e574ae37658

Overwatch League jeszcze dobrze nie zdążyło się rozkręcić, a mamy już pierwsze problemy.

Zawodnik drużyny Philadelphia Fusion został zawieszony oraz czasowo wykluczony z rozgrywek Overwatch League. Wszystko dlatego, że złamał regulamin – wyszło bowiem na jaw, że za pieniądze boostował konta innym graczom.

Koreańczyk Kim „SADO” Su Min już od jakiegoś czasu był na świeczniku. W przeszłości dał się poznać na e-sportowej scenie za niesportowe zachowanie oraz różne, szemrane interesy. Teraz dosięgła go kara. Nie będzie mógł wziąć udziału w rozgrywkach przedsezonowych. Do tego ominie go pierwszych trzydzieści spotkań zespołu Philadelphia Fusion. Miejmy nadzieję, że drużyna nie ucierpi przez niewłaściwe zachowanie swojego zawodnika.

Należy jednak pamiętać, że Philadelphia Fusion dobrze wiedziało, co robi. Społeczność bowiem wyrażała swój sprzeciw przeciwko przyjęciu Kim „SADO” Su Mina do ekipy, bowiem ten był znany z boostowania kont. Ostatnio krążyły plotki o wydaleniu go z szeregów zespołu, a teraz, po oficjalnym zawieszeniu, być może dojdzie do czegoś takiego. Na oficjalnej stronie Philadelphia Fusion nie znajdziemy już nazwiska tego gracza.

Sam „bohater” wydarzenia tłumaczył, że motywem do złamania regulaminu i płatnego boostowania kont była jego kiepska sytuacja finansowa.

0 komentarzy

Mecze

 • Leagueoflegends
  League of Legends Challenger Series Korea
  09:00
  RisingStar Gaming
  vs
  Griffin
  Cs
  V4 Future sports Festival
  09:00
  HellRaisers
  vs
  Dark Tigers
  Cs
  V4 Future sports Festival
  09:00
  Mousesports
  vs
  x-kom
  Dota
  SL I-League Invitational
  09:00
  Rock Gaming
  vs
  LGD.Forever Young
  Leagueoflegends
  League of Legends Master Series
  09:00
  Machi E-Sports
  vs
  MAD TEAM

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki