Zdradził żonę, wrócił do streamowania... i pobił rekord Twitcha!

Doctor

Ludzie kochają niegrzecznych chłopców. Najpierw Tyler1 wraca po półtorarocznym banie w League of Legends i bije rekord Twitcha (382 tys. widzów), a teraz ten sam scenariusz przerabiamy z DrDisRespect’em, który również ma swoje za uszami.  

Już po kilkudziesięciu minutach wąsaty streamer pobił styczniowy wynik Tylera1. W szczytowym momencie oglądało go 388 tys. osób, co jest nowym rekordem, jeśli chodzi o liczbę widzów pojedynczego streamera. Za widzami przyszła również... wielka kasa. W czasie swojej transmisji DrDisrespect zdobył 7 tys. nowych subskrybentów. Sami policzcie, ile to dolarów tysięcy dolarów... 

DrDisRespect zyskał popularność dzięki H1Z1 i PlayerUnknown's Battlegrounds. W grudniu ubiegłego roku zaszokował społeczność, wyznając publicznie, że zdradzał żonę. Wtedy wlaśnie zrobił sobie przerwę od streamowania, zapowiadając "walkę" o rodzinę. 

Nie wiemy jednak (i chyba nigdy się nie dowiemy), czy jego wyznanie było prawdą, czy może częścią dużej akcji marketingowowej. Jeśli to drugie, to rzeczywiście podziałało. 

Oglądaj The Face of Twitch || @DrDisRespect od użytkownika DrDisRespectLIVE na www.twitch.tv

9 komentarzy

Mecze

 • Cs
  Cybersport
  01:30
  Team Spirit
  vs
  AVANGAR
  Cs
  ESEA
  04:30
  F1-racecar-PEEK
  vs
  Check6
  Leagueoflegends
  League of Legends Elite Challenger Series
  Trwa
  ahq Fighter
  vs
  Ares Gaming
  Cs
  POWER Fight Club
  Trwa
  Serenic
  vs
  roughtimes
  Cs
  POWER Fight Club
  Trwa
  Odense
  vs
  Sublife

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki