Zespół Izaka na czwartym miejscu podczas Twitch Rivals: Apex Legends Challenge EU

Izak 5

Zakończyły się zmagania w ramach drugiej tury kwalifikacji Twitch Rivals do TwitchCon 2019. Czołowe zespoły złożone ze streamerów walczyły o awans na specjalny turniej, który odbędzie się w stolicy Niemiec właśnie przy okazji TwitchConu.

Wśród uczestników szczególną uwagę polskich widzów przykuł HIP Squad, czyli zespół w którym występowali Piotr „izak” Skowyrski, Jacek „HIGHSTYLED” Kamiński oraz Katarzyna „UrQueen” Jajuga. Trójka polskich streamerów, mimo że nie sięgnęła najwyższego stopnia podium, to i tak pochwalić się mogła sporym sukcesem.

Zespół Izaka był w stanie wywalczyć czwarte miejsce, co zapewniło jego drużynie nagrodę finansową w wysokości 6,250 dolarów. Z kolei kwalifikacje zostały wygrane przez Team Degliddei, które w wielkim finale pokonało pogromców drużyny Izaka - Fancy a Cuppa. Za zwycięstwo TD zgarnęło 11,000 dolarów.

Jeżeli chodzi o zmagania północno-amerykańskie to tutaj bez niespodzianek, bo drugą turę kwalifikacji wygrał zespół 18-letniego Cobyego „dizzyego” Meadowsa, czyli King's Canyon. Tym samym zespół ten na swoim koncie ma już pięć wygranych turniejów, co czyni go jak na razie najlepszym zespołem w regionie. Co ciekawe, Dizzy i spółka pokonali zdobywcę drugiego miejsca - Reid's Money Team o zaledwie jeden punkt.

fot. Adela Sznajder/DreamHack

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Asia DOTA2 Master League Season 2
  Trwa
  MidOpen
  vs
  EHOME.Immortal
  Cs
  StarSeries i-League Season 8
  Trwa
  North
  vs
  MIBR
  Cs
  StarSeries i-League Season 8
  Trwa
  fnatic
  vs
  mousesports
  Dota
  2019 ESL One Hamburg
  Trwa
  Alliance
  vs
  ViCi Gaming
  Dota
  2019 ESL One Hamburg
  Trwa
  Vikin.gg
  vs
  Virtus.pro

Dodaj nas

Kalendarz