Zespół Piotra „izaka” Skowyrskiego w wielkim finale ASUS ROG Challenge!

5a5cfcc802bf74a90619bfcfe151875a

Na ten moment czekali wszyscy polscy fani CS:GO i sympatycy Piotra „izaka” Skowyrskiego - prowadzony przez niego zespół Team IzakOOO w czasie rozgrywek ASUS ROG JTR 2019 zdeklasował rywali i zapewnił sobie awans do wielkiego finału imprezy.

Droga Teamu IzakOOO do wielkiego finału nie była wcale taka prosta, bo pomimo tego, że polski zespół zwyciężył w swoim pierwszym starciu, pokonując ekipę pronaxa, to potem poniósł dotkliwą porażkę w walce z francuskim zespołem prowadzonym przez HOUNGOUNGAGNE'A.

Po porażce z Francuzami pojawił się jeszcze jeden problem - ze względu na problemy technicznie kolejne starcie, którego stawką był awans do półfinałów, musiało zostać przełożone. Tym samym dopiero wczoraj drużyna Izaka mogła stoczyć zaległ pojedynek z Teamem Fl0m'a. Starcie to odbywało się w systemie Bo3 na mapach Train oraz Inferno.

Na pierwszej mapie zespół izaka nie zawiódł oczekiwań - ekipa znad Wisły kompletnie zdominowała swojego rywala, wygrywając bardzo łatwo 16:3. Znacznie gorzej było na drugiej mapie - Inferno. Tutaj pierwsza połowa również zachwycała, bo zespół Izaka po raz kolejny dyktował warunki tego spotkania, kończąc pierwszą połowę wynikiem 12:3.

Niestety coś poszło nie tak w drugiej połowie - tym razem to amerykańska ekipa zaczęła coraz bardziej górować nad polskimi zawodnikami. Błyskawiczny powrót do gry przez ekipę fl0m'a był niezwykle imponujący. Jednak Team IzakOOO nie poddał się i w kluczowych momentach był w stanie wyszarpać cztery rundy, które ostatecznie pozwoliły polskiej formacji zwyciężyć 16:14.

W taki oto sposób dotarliśmy do pojedynku półfinałowego, gdzie rywalem biało-czerwonych była ukraińska formacja, prowadzona przez ceh9. Walka odbyła się na mapach Nuke oraz Overpass. Pierwsza mapa w zasadzie była tylko formalnością, bo od początku od końca zespół Izaka był bezkonkurencyjny, ostatecznie wygrywając 16:4. Podobnie sytuacja wyglądała na mapie Overpass, gdzie Polacy także byli nieustępliwi i praktycznie bezbłędni. To pozwoliło im wygrać w pie Tym razem jednak ekipa Izaka wygrała 16:5.

W związku z tym sukcesem już dziś o 20:00 zespół Izaka zawalczy po raz trzeci w wielkim finale ASUS ROG Challenge.

fot. instagram/Izaklive

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  2019 The Chongqing Major
  03:00
  Evil Geniuses
  vs
  fnatic
  Dota
  ANGGAME China vs SEA 3
  Trwa
  TBD
  vs
  TBD
  Leagueoflegends
  2019 LoL Pro League Spring
  Trwa
  Topsports
  vs
  Victory Five
  Leagueoflegends
  2019 LoL Masters Series Spring
  Trwa
  Dragon Gate
  vs
  Alpha
  Overwatch
  2018 Overwatch Contenders PAC Season 3
  Trwa
  TBD
  vs
  TBD

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki