Zespół Polaka bez punktów. CIS Hope miażdży Bazooka Puppiez!

59ecd401d915b26269000001

Za nami kolejny mecz w ramach rozgrywek Overwatch Contenders. Bazooka Puppiez zespół, w którym występuje Polak — Karol „DANY” Szcześniak poniósł druzgoczącą klęskę w starciu ze wschodnioeuropejską formacją CIS Hope.

Zdecydowanie drugi mecz w ramach Overwatch Conteders nie był udany dla drużyny Polaka. Bazzoka Puppies przegrała aż 0:4 na mapach Nepal (0:2), Numbani (2:3), Hanamura (1:2) oraz Dorado (2:3).

CIS Hope pokazało się z rewelacyjnej strony już od samego początku, gdzie na Nepalu całkowicie zdominowali swojego oponenta, nie pozwalając mu na zdobycie ani jednego punktu. Świetna gra drużynowa, doskonałe taktyki i bardzo efektowne ataki zapewniło CIS Hope pierwsze zwycięstwo.

Podczas drugiej mapy sprawa wyglądała już nieco lepiej dla zespołu Polaka, tam Bazooka Puppiez przejęło ładunek, lecz niestety nie udało im się doprowadzić go do końca, co w ostatecznym rozrachunku odebrało im szansę na zwycięstwo.

Podobnie było na Hanamura oraz Dorado. Drużyna Polaka radziła sobie zdecydowanie lepiej niż na pierwszej mapie, jednak wciąż nie potrafiła postawić kropki nad i, co też w połączeniu ze zbyt chautycznym stylem gry doprowadziło ich do klęski na trzeciej i czwartej mapie.

Pozostaje wierzyć, że w czasie kolejnego spotkania, które odbędzie się już 29 Marca, zespół Polaka poradzi sobie znacznie lepiej i ponownie zdobędzie punkty wygrywając z Copenhagen Flames.

0 komentarzy

Mecze

 • Cs
  starSeries i-League Season 5 North America Qualifier
  Trwa
  Splyce
  vs
  Swole Patrol
  Sc
  2018 Copa America
  Trwa
  LSEBA
  vs
  Dark
  Cs
  ESEA Main Season 27 North America
  04:00
  Bravado Gaming
  vs
  Fam143
  Dota
  2018 China Dota2 Supermajor
  04:05
  Invictus Gaming
  vs
  Keen Gaming
  Leagueoflegends
  2018 LOL Development League
  05:00
  TyLoo
  vs
  TriumphantSongGaming

Dodaj nas

Kalendarz

Ankieta

O czym chciałbyś/aś czytać na łamach portalu Esportivo?

Wyniki