Zmienne szczęście na Trainie w spotkaniach PACTu w ramach ESEA MDL

Tom223 pact eslmp17 730x380

Kolejne spotkania w ramach 29 sezonu ESEA MDL dobiegły końca. Wśród nich dwa spotkania rozegrała polska formacja PACT. Wpierw Polacy podjęli walkę z Red Reserve, natomiast później zmierzyli się z Tricked. Dzień zakończyli z jedną przegraną oraz jedną wygraną.

Spotkanie z Red Reserve, zupełnie jak i to późniejsze z Tricked odbyło się na mapie de_train. PACT rozpoczęło po stronie atakującej, gdzie w fenomenalnym stylu zawodnicy weszli w to spotkanie wygrywając kolejno 7 rund z rzędu. Tak solidna zaliczka została jednak roztrwoniona, bo zawodnicy szwedzkiej organizacji powrócili do spotkania i wyrównali. Ostatnia runda pierwszej części pojedynku wpadła na konto zawodników PACT, którzy z małą zaliczką przystąpili do drugiej części meczu. Red Reserve choć wygrało rundę pistoletową, to jednak trzy kolejne wpadły w posiadanie Polaków, co dało im prowadzenie 11:8. Wtedy do gry ruszyli Szwedzi, którzy znaleźli sposób na swoich rywali i wygrywając kolejno osiem rund z rzędu zdołali zakończyć to spotkanie na swoją korzyść wygrywając 16:11.

Pojedynek z Tricked był zupełnie innym obliczem ekipy PACTu. Sumienna gra i brak roztrwaniania przewagi poskutkowały solidną zaliczką po pierwszej części spotkania (10:5). Po zmianie stron polska formacja przeszła ze strony atakującej do strony broniącej, gdzie udało się wygrać rundę pistoletową, a zaraz za nią trzy następne. Wynik 14:5 napawał optymizmem i dawał ogromne szanse na zwycięstwo PACTu w tym pojedynku. Tricked jeszcze przez moment starało się nawiązać walkę, kradnąc pojedyncze punkty rywalom. Jednakże przewaga okazała się zbyt duża do zniwelowania i to zawodnicy polskiej formacji zdołali wygrać spotkanie wynikiem 16:7.

Mimo wszystko PACT jest daleki od jakiejkolwiek szansy na awans, gdyż po 14 spotkaniach ma zaledwie 5 zwycięstw i aż 9 porażek, plasując się tym samym na końcu stawki.

fot. ESL

0 komentarzy