Znamy zwycięzcę pierwszego etapu Overwatch League 2019

Vancouver titans esports

Za nami wielki finał pierwszego etapu Overwatch League 2019. Zgodnie z predykcjami minionej nocy czekała nas spora dawka emocji i zwrotów akcji. Po aż siedmiu mapach najlepszym zespołem został Vancuver Titans, który pokonał San Francisco Shock 4:3.

Zanim przejdziemy do podsumowania finału, przypomnijmy drogę, jaką musiał pokonać oba zespoły. Zawodnicy SFH swoją przygodę w fazie zasadniczej zakończyli na szóstej pozycji, mając na swoim koncie cztery zwycięstwa i trzy porażki. W samej już fazie play-off SFH pokonało Toronto Defiant oraz Philadelphia Fusion.

Jeżeli chodzi o tytanów z Vancuver, to w tym przypadku mamy do czynienia z faworytem od początku sezonu. Zespół ten fazę podstawową pierwszego etapu zakończył na pierwszym miejscu, mając na swoim koncie siedem zwycięstw i zero porażek. W fazie pucharowej VT także okazało się bezbłędne i bez problemów wyeliminowało Boston Uprising oraz Seoul Dynasty.

Przechodzimy do wielkiego finału - SFH zwyciężyło starcia na Nepalu 2:1, Anubisie 4:3 oraz Iliosie 2:1. Z kolei Vancouver Titans zatriumfowało na Numbani 1:0, Dorado 2:1, King's Row 3:2 oraz Rialto 4:3, co zapewniło podopiecznym Ji-Suba „PaJiona” Hwanga 200 tysięcy dolarów nagrody głównej. San Francisco Shock za drugie miejsce otrzymało 100 tysięcy dolarów, a 3-4 miejsce i 50 tysięcy dolarów przypadło Philadelphia Fusion oraz Seoul Dynasty.

fot. Vancuver Titans/Blizzard

0 komentarzy

Mecze

 • Dota
  Blue Dota Championships
  07:30
  Avalon Gaming
  vs
  Miracle
  Cs
  LOOT.BET Season 4
  Trwa
  Heretics
  vs
  SMASH
  Cs
  European Champions Cup
  Trwa
  DreamEaters
  vs
  Movistar Riders
  Cs
  V4 Future Sports Festival 2019
  Trwa
  mousesports
  vs
  E-RIVALS
  Cs
  NEST PRO: EU&CIS Qualifier
  15:30
  Illuminar
  vs
  Copenhagen Flames

Dodaj nas

Kalendarz