Post thumbnail

Nie tak to sobie wyobrażaliśmy. Emeritos Banditos kończy zmagania w ESEA Open

Michał Budzich 20 marca 2020

Miała być walka o awans, a nadzieje upadły już w pierwszym meczu fazy play-off. Emeritos Banditos przegrało swój mecz wynikiem 0:2 i tym samym kończy sezon ESEA  Open bez awansu.

Nadzieje były ogromne, lecz wczorajszy mecz zweryfikował formę Polaków. Emeritos Banditos okazało się gorsze w spotkaniu z międzynarodowym Excellency, ulegając 0:2. Porażka oznacza koniec rywalizacji w obecnym sezonie ESEA Open. Stawką rywalizacji był awans do wyższej ligi. W wyniku porażki Polacy spędzą kolejny sezon w tej samej lidze, o ile drużyna emerytów postanowi kontynuować grę w obecnym składzie.

Emeritos Banditos – Excellency 0:2

  • de_Train 2:16
  • de_inferno 4:16

Wczorajsza porażka nie jest skutkiem gorszej dyspozycji dnia. Rywale Polaków nie należą do anonimowych, w ich skład bowiem wchodzą tacy zawodnicy jak kolor, czy nk4y. Reprezentowali kolejno takie drużyny jak GameAgents oraz Bpro. Bułgar miał w przeszłości okazję do reprezentowania barw dwóch polskich mixów Pride oraz AVEZ. Swoje umiejętności zaprezentowali w sezonie regularnym ESEA Open, który zakończyli na 6. miejscu.

Jaka czeka przyszłość Emeritos Banditos? Obecnie zakończył się dla nich sezon ESEA Open. Możliwe, że będą próbować swoich sił w różnorakich turniejach online. Nieco ponad miesiąc temu emeryci otrzymali zaproszenie do gry w zamkniętych kwalifikacjach do turnieju Games Clash Arena. Nie znamy natomiast jeszcze informacji dot. daty powyższych kwalifikacji.

fot. Emeritos Banditos