Post thumbnail

Byli mistrzowie w Paladins wracają do Ninjas in Pyjamas! Gracze będą reprezentować sekcje VALORANTA!

Erik „Bird” Sjosten, Dylan „DiGeDoG” Chainski, KenLeander „Isbittenner” Aspestrand, Malkolm „Bonkar” Rench i Alex Suchev opuścili szwedzką organizacją w listopadzie 2019 roku po wygraniu Mistrzostw Świata w Paladins, a Bird rozważał nawet przejście na emeryturę.

NiP jest w trakcie szukania piątego zawodnika, aby zapełnić lukę w składzie.

Bird napisał:

Jesteśmy niezwykle podekscytowani szansą kontynuowania pracy jako drużyna w nowym tytule od Riot – VALORANT pod szyldem NiP. Nasz sukces w Paladins wywodzi się z pierwszej perspektywy zespołowej i zamierzamy go utrzymać. Podjęliśmy decyzję o przejściu na VALORANT jako zespół, aby utrzymać naszą synergię i skupić się na jak najskuteczniejszym poznawaniu samej gry.

Dla Jonasa Gundersena, COO szwedzkiej organizacji, VALORANT jest jednym z najbardziej ekscytujących tytułów w ostatnim roku i NiP chce się mocno zaangażować od samego początku.

COO Ninjas in Pyjamas twierdzi:

Stworzenie zespołu w nowo wydanej grze to ekscytujące wyzwanie. Ponowne podpisanie naszego starego składu Paladins to jedna z największych rzeczy, jakie mogłem sobie wyobrazić. Są to dwukrotni zwycięzcy Mistrzostw Świata, mają doświadczenie w MOBA i umiejętności z zaplecza FPS w połączeniu z doskonałą synergią zespołową i chemią.

Wybór Ninjas in Pyjamas ma sens, bowiem Paladins w pewnym sensie jest podobne do VALORANTA. Oba tytuły są grami FPS opartymi na bohaterach. VALORANT ma potencjał, aby być o wiele bardziej popularny niż Paladins, co może prowadzić do wyższego pułapu umiejętności.

Skład NiP w VALORANCIE wygląda następująco:

  • 🇸🇪 Malkolm „bonkar” Rench
  • 🇦🇺 Dylan „DiGeDoG” Chainski
  • 🇧🇬 Alex „Alex” Suchev
  • 🇳🇴 Leander „isbittenner” Aspestrand
  • 🇸🇪 Erik „Bird” Sjosten (trener)

 

Fot. Ninjas in Pyjamas