Post thumbnail

Insurekcja powraca do Overwatch. Tryb PvE nawiązujący do przeszłości ponownie pojawi się w najnowszym dziecku Blizzarda. W związku z tym otrzymamy szansę na zdobycie starych skinów oraz ponowne zmierzenie się z omnikami.

Blizzard uznał jednak, że nie tylko przywróci stary tryb PvE, ale doda i nowy! „Odwet” będzie opowiadał historię Blackwatch i pozwoli zagrać nam, jako Reaper (teraz jako Soldier: 24), Genji, McCree oraz Moira! Przeniesiemy się do Włoch, miasta Venice. Będziemy walczyli ze Szponem na mapie Rialto (później dodana zostanie jako pole bitwy PvP).

„Cofnijcie się o osiem lat w przeszłość i dołączcie do oddziału Blackwatch podczas próby przechwycenia wysoko postawionego członka Szponu. Walczcie na ulicach Wenecji jako Genji, Moira, McCree oraz Reyes (później znany jako Żniwiarz) i ukończcie ich misję. Odblokujcie ponad 100 elementów ozdobnych z zeszłego roku oraz 60 nowych – w tym prezentacje zagrań, emotki, graffiti i nie tylko!”

Archiwa będą dostępne od 10 kwietnia 2018 r., zatem już niedługo! Całość dostępna będzie do 30 kwietnia.

Co ciekawe, Blizzard dodaje również nowy komiks! Najnowsza część serii cyfrowych opowiadań nosi tytuł „Odwet”! Po niszczycielskim ataku na placówkę Overwatch w norweskim Oslo, Blackwatch rozpoczyna zbieranie danych wywiadowczych, by namierzyć sprawców i postawić ich przed obliczem wymiaru sprawiedliwości. Trop prowadzi do jednego z wysoko postawionych współpracowników Szponu, jednak jego dorwanie okaże się skomplikowanym zadaniem.

Agenci Blackwatch ruszają z misją pojmania organizatora ataku, ale ich plany szybko ulegają zmianie pod wpływem niespodziewanych okoliczności… Zainteresowanych odsyłam tutaj.