Post thumbnail

Wczorajszym późnym wieczorem poznaliśmy trzeciego zawodnika, który wystąpi pod banderą Origen w nadchodzącym turnieju European Masters. Wybór ten jest niezwykle ciekawy, bo pozwala już na tym etapie stwierdzić, że Origen będzie posiadało jedną z najsilniejszych drużyn.

A nowym „nabytkiem” Origen został Duński zawodnik — Henrik „Froggen” Hansen, który tym samym powraca na europejską scenę esportową po stosunkowo długiej nieobecności. To właśnie Froggen wesprze swoją nową drużynę na pozycji midlanera. 24-latek znany jest z bardzo niestandardowego i agresywnego stylu gry, co wielokrotnie udowadniał w czasie występów w Amerykańskim Echo Fox, gdzie występował do końca listopada 2017 roku.

Froggen to bez wątpienia jedna z legend League of Legends. Występuje on niemal od samego początku istnienia profesjonalnej sceny, swoją przygodę rozpoczynał w 2011 roku i od tamtego momentu występował w ponad 11 zespołach, na dwóch kontynentach — zarówno w EU LCS, jak i w LCS NA.

24-latek dołączy do Choia „InSeca” In-seoka – junglera oraz Ki „Expecta” Dae-hana, który będzie grał na górnej linii. Jednak to nie koniec emocji, bo przed nami jeszcze dwóćh zawodników — support oraz marksman. Tych powinniśmy poznać w przeciągu najbliższych dwóch tygodni.