Post thumbnail

Illuminar Gaming w minionym sezonie Ultraligi był tylko cieniem tego zespołu, który obserwowaliśmy w roku 2018, gdzie Delord i spółka kompletnie zdominowali polską scenę. Finalnie IHG w pierwszym sezonie nie było w stanie obronić mistrzowskiego tytułu, kończąc zmagania na trzeciej pozycji.

Patrząc jednak na początek zmagań IHG w ostatnim sezonie Ultraligi ostateczny wynik raczej powinien cieszyć zawodników. Przypomnijmy, że podopieczny Fryderyka „Veggiego” Kozioła przez pierwsze dwa tygodnie wygrali zaledwie jedno starcie, co skutkowało zmianami – odsunięto Ravena, a zamiast niego do zespołu trafił Glebo.

Ta jedna zmiana sprawiła, że w kolejnych tygodniach obserwowaliśmy zupełnie inny zespół, który ostatecznie powrócił do czołówki. Wydawało się więc, że obecna piątka jest niezwykle obiecująca i być może po pewnym czasie będzie w stanie poważnie zagrozić m.in. Devils.one. Rzeczywistość okazała się inna i wczoraj formacja poinformowała, że jej szeregi opuszcza właśnie Glebo oraz Raven, a Crazy przechodzi na rezerwę.

O ile w przypadku toplanerów mamy odczyniania z definitywnym końcem współpracy, tak sytuacja Crazyego jest zupełnie inna. Wynika ona nie z decyzji organizacji, a decyzji samego zawodnika, który potrzebuje odpoczynku ze względu na obowiązku w ramach edukacji, którą jungler IHG obecnie prowadzi. Na ten moment nie poinformowano, kto zajmie miejsce Glebo oraz Crazyego.

fot. Ultraliga