Post thumbnail

Chaos EC ogłosiło, że zabezpieczyło usługi byłego członka TSM i compLexity, Huntera „SicK” Mimsa!

21-latek dołącza do organizacji jako zamiennik Bena „ben1337” Smitha, który został zwolniony przed 1 sezonem FLASHPOINT po tym, jak zespół poczuł, że potrzebuje lepszego zawodnika.

SicK spędził ostatnie pięć miesięcy jako wolny agent po zwolnieniu z compLexity, w październiku. W tym czasie występował w trzech różnych drużynach: Gen.G, eUnited i Singularity, uzyskując średni rating na poziomie 1.15.

W organizacji spotka się ponownie ze swoim byłym trenerem, Matthew „mCe” Elmorem, który jest przekonany, że ta zmiana w składzie przeniesie drużynę na wyższy poziom.

Trener Chaos twierdzi:

Po spędzeniu trochę czasu z drużyną wiedziałem, że potrzebujemy kogoś z większym skillem niż Ben. Ben jest dobrym graczem, ale mamy już ludzi, więc musieliśmy go zamienić. Pracowałem już wcześniej z Hunterem, a on był dostępny. Całkiem nieźle wpasowuje się w szczeliny, które musimy wypełnić. Jestem bardzo podekscytowany zaistniałą sytuacją.

Chaos wystąpi po raz pierwszy z odświeżonym składem w sobotę na FLASHPOINT, gdzie zagra przeciwko MiBR. Organizacja rywalizuje również w ESEA MDL, w którym obecnie mogą pochwalić się bilansem 9 wygranych do 3 przegranych.

Obecny skład Chaos EC wygląda następująco:

  • 🇺🇸 Anthony „vanity” Malaspina
  • 🇺🇸 Cameon „cam” Kern
  • 🇨🇦 Joshua „steel” Nissan
  • 🇬🇧 Owen „smooya” Butterfield
  • 🇺🇸 Hunter „SicK” Mims
  • 🇺🇸 Matthew „mCe” Elmore (trener)

 

Fot. twitter.com/ChaosEC