Post thumbnail

Turniej w Atlancie już za nami! Po trzech dniach niesamowitych emocji, wyłoniono zwycięzcę, którym został OlleLito z Team Gullit!

 

W pierwszym półfinale na XBOX NRaseck7 podejmował Ollelito. Po niezwykle wyrównanym dwumeczu, którego pierwsza część zakończyła się wynikiem 1:1, a w drugiej mieliśmy bezbramkowy remis i potrzebny był konkurs rzutów karnych, lepszy okazał się Szwed, który wygrał serię jedenastek 6:5.

 

W drugim połfinale Diogo z Sportingu Lizbona podejmował MSDossary'ego. W pierwszym starciu Diogo nie pozostawił żadnych złudzeń rywalowi, pokonując go wynikiem 4:0. W rewanżu MsDossary starał się odrobić straty, jednak Diogo pozostawał czujny i nie pozwalał Saudyjczykowi wyjść Saudyjczykowi na dwubramkowe prowadzenie i kończąc drugi mecz remisem 2:2. 

 

W finale XBOX zmierzyli się ze sobą OlleLito i Diogo. Po zaciętym pojedynku minimalnie lepszy okazał się ten pierwszy, który wygrał 2:1 i awansował do Wielkiego Finału całego turnieju. 

 

 

 

Półfinały na PS4 rozpoczęło spotkanie pomiędzy „Tom’em” a OliBoli’m. W pierwszym meczu obaj zawodnicy grali na wyrównanym poziomie, zdobywając po jednej bramce i przystępując do rewanżu z wynikiem 1:1. W nim lepiej zaprezentował się Tom, który wygrał 1:0 i awansował do finału PS4!
Drugi półfinał przyniósł nam emocjonujące starcie, w którym zmierzyli się ze sobą Umut i Zezinho. Spotkanie to było tak samo wyrównane jak poprzednie, ale lepszy okazał się Niemiec, który wygrał w dwumeczu 2:1.

 

Umut w finale pokonał Toma wynikiem 2:1, awansując dzięki temu do finału.

 

W wielkim finale czekał na niego OlleLito. Samo spotkanie było niezwykle zacięte, obaj zawodnicy szli łeb w łeb, ale koniec końców to właśnie Szwed wygrał 4:3 i stał się pierwszym w historii reprezentantem Szwecji, który wygrał turniej z serii Global Series!

 

OlleLito w nagrodę za wygranie FUT Champions Cup Atlanta otrzymał 50 tysięcy dolarów i 2000 punktów