Post thumbnail

PACT z bezpośrednim zaproszeniem na DreamHack Winter 2018 w Rainbow Six: Siege!

admin 16 listopada 2018

PACT w ostatnich tygodniach zyskał zupełnie nową dywizję Rainbow Six: Siege, przejmując dotychczasowy skład TrainHard. Jednak przez tak krótki czas ekipa ta zdążyła zapewnić sobie trzecie miejsce w trakcie rozgrywek Challenger League, a także zdobyć miano najlepszego zespołu w Polsce, wygrywając Six Master League.

Pomimo tak wielu sukcesów, w tak krótkim czasie ekipa spod szyldu PACT nie będzie miała czasu, aby odetchnąć – wszystko za sprawą kolejnej imprezy, która będzie DreamHack Winter 2018. Na wspomnianej imprezie po raz kolejny zobaczymy osobny turniej, dedykowany dla drużyn Rainbow Six: Siege.

Okazuje się, że organizatorzy imprezy dostrzegli talent Polsko-brytyjskiej ekipy, stąd też postanowili wystosować bezpośrednie zaproszenie do PACT. O tym niewątpliwie ważnym wydarzeniu poinformowała formacja za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Zimowa edycja DreamHack odbędzie się w Jönköping w Szwecji pomiędzy 30 listopada, a 2 grudnia. Pula nagród tej imprezy wyniesie ponad 50 tysięcy dolarów, co znacząco dodaje prestiżu temu wydarzeniu. Zwycięzca turnieju zgarnie z kolei 25 tysięcy dolarów, a także zapewni sobie awans na Six Invitational 2019.

fot. PACT