Post thumbnail

Październikowy przegląd amatorskich LAN-ów w Polsce

admin 1 października 2018

W tym miesiącu prezentujemy zbiór najciekawszych imprez e-sportowych dla amatorów w kraju w nieco innej formie niż poprzednio. Pamiętajcie, że dla was powstała pełna lista amatorskich turniejów w Polsce, która jest stale aktualizowana o kolejne, lokalne imprezy dla graczy. Zaglądajcie do niej często i dodawajcie wydarzenia ze swoich miejscowości, bo sami nie jesteśmy w stanie wyłapać wszystkich turniejów.

Tym razem przedstawiamy najciekawsze wydarzenia w nieco przejrzystszej formie, z podziałem na konkretne gry. Ma być krótko i na temat. Dajcie znać w komentarzach, czy wyszło jak należy.

  • League of Legends (5 imprez)
  • CS:GO (12 imprez)
  • Hearthstone (10 imprez)
  • FIFA (13 imprez)
  • Pozostałe (12 imprez)

Zarówno pierwszy, jak i ostatni weekend października będą przeżywały mały wysyp dostępnych dla każdego turniejów e-sportowych. W tym miesiącu odbędą się aż dwie duże imprezy organizowane przez Super Game E-Sport, podczas których odbędą się miedzy innymi turnieje z cyklu HIRO Quersus Pucharze Polski w E-sporcie oraz LG Mistrzostwach Polski Szkół w E-sporcie w Siemianowicach Śląskich oraz w Koninie. W wielu miejscach wystartowały lokalne ligi Hearthstone, a z okazji premiery nowej gry FIFA 19 odbywa się wiele małych turniejów dla amatorów o przysłowiowe piwo, ale nie tylko. Fani klasyków sprzed lat mogą spróbować sił w turnieju Tekken 3 na zakurzonym szaraku lub spróbować swoich sił w pierwszym turnieju startującej własnie ligi Heroes of Might and Magic III Cybermachiny.

Ogólnie rzecz biorąc, jest co robić.

Zapraszam wszystkich do korzystania z naszego stale aktualizowanego kalendarza e-sportowego. Dodawajcie swoje imprezy za pomocą przycisku "dodaj wydarzenie" lub informujecie nas o nich w komentarzach.