Post thumbnail

Niemieckie PENTA Sports zawarło współpracę z duńską marką odzieży sportowej – hummel!

Duńskie przedsiębiorstwo od 1 lipca będzie oficjalnym partnerem odzieżowym organizacji i jej marek, PENTA 1860 i PENTA.BCON.

Nowe koszulki i inne towary pod wspólną marką, które pojawią się w spółce, będą dostępne w sprzedaży od 1 lipca. Kupno będzie możliwe za pośrednictwem sklepu internetowego niemieckiej formacji.

Hummel to duńska marka odzieżowa z historią sięgającą 1923 roku. Firma cieszy się współpracą z takimi zespołami jak m.in. Astralis.

Dyrektor zarządzający PENTA – Andreas Schaetzke skomentował:

PENTA zawsze dąży do zawierania nowych, czasem niezwykłych partnerstw. Wierzymy w tolerancję, solidarność i integrację – ta ostatnia kwestia została podkreślona przez nasz dział PENTA.BCON. Dzięki firmie Hummel znaleźliśmy partnera, który podziela te wartości i jestem bardzo szczęśliwy, że mogę dziś ogłosić to partnerstwo.

Kierownik ds. marketingu w hummel – Alexandra Hildebrand dodała:

Sport elektroniczny rośnie w zastraszającym tempie, a my w hummel jesteśmy dumni z tego, że możemy zwiększyć zaangażowanie tej branży we współpracy z PENTA. Cieszymy się z historii i wartości tej organizacji, a ponieważ podzielamy te same wartości, tę samą wizję i tę samą filozofię sportu, uważamy, że to partnerstwo będzie prawdziwym wzbogaceniem dla firmy.

 

Fot. Esports Bookies