Post thumbnail

Pojedynek TaZa i spółki z Virtus.pro już dzisiaj – polskie spotkania na 09.06.

admin 9 czerwca 2019

Już dzisiaj będziemy mogli być świadkami kilku naprawdę ciekawych spotkań z polskimi zawodnikami w roli głównej. Najbardziej oczekiwanym pojedynkiem, który zostanie rozegrany właśnie dzisiaj, jest starcie w ramach Wielkiego Finału ESL Mistrzostw Polski, w którym o tytuł mistrza naszego kraju i $20.800 powalczą zawodnicy spod bandery Virtus.pro oraz drużyna Wiktora “TaZa” Wojtasa.

Spotkanie obu ekip będzie naprawdę ciekawe. Zawodnicy walczyć będą przede wszystkim o tytuł Mistrza Polski, a ku ironii, po jednej ze stron barykady stanie były gracz Virtusów – TaZ – fakt ten na pewno dodaje dużo pikanterii i możemy spodziewać się naprawdę zaciętego boju. Aristocracy miało okazję zagrać na Virtus.pro jeszcze kilka dni temu w ramach kwalifikacji do Minora przed StarLadder Major 2019. Skutkiem tego starcia było zwycięstwo Janusza "Snaxa" Pogorzelskiego i spółki, lecz trzeba zauważyć, iż spotkanie zostało rozegrane w systemie BO1, a Niedźwiadki zwyciężyły wynikiem 19:16. Finał ESL Mistrzostw Polski będzie miał miejsce już o godzinie 17:00 i będzie dostępny do oglądania na oficjalnym kanale ESL Polska.

Jeżeli chodzi o inne polskie formacje to już o godzinie 15:00 swoje spotkanie rozegrają zawodnicy Youngsters w ramach LOOT.BET Smack My Beach Europe Qualifier. Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski i spółka staną przeciw duńskiemu Ambush. Anglojęzyczna transmisja będzie dostępna na kanale ThudnerMediaTV.

Ostatnim dzisiejszym spotkaniem z polskim akcentem będzie starcie x-kom teamu z Ancient w ramach GameAgents League Season 3. Polskojęzyczna transmisja będzie możliwa do obejrzenia na kanale KXN Studio.

fot. Materiały prasowe.