Post thumbnail

Polski zespół pierwszy raz wystąpi w eSport MotoGP Championship!

Michał Niekurzak 4 marca 2020

Mateusz „Gucio1846” Kapusta oraz Krystian „Krycho23” stworzą zespół, który wystartuje w eSport MotoGP Championship.

Przygotowania do tegorocznych zawodów nabierają rozpędu. Pierwsza runda eliminacyjna wystartuje już jutro. Zainteresowanych wystąpieniem w mistrzostwach nie brakuje, zainteresowani są również Polacy. Mateusz „Gucio1846” Kapusta i Krystian „Krycho23” Milanowski, to duet, który założył Saisoku Team. Celem zespołu jest praca nad poprawą wyników polskich zawodników.

Mateusz „Gucio1846” Kapusta: „Cieszę się, że Krystian Milanowski dołączył do zespołu. W kategorii PlayStation 4 zaraz po mnie był zdecydowanie najszybszym z polskich graczy, a w tym roku rozwinął się jeszcze bardziej. Generalnie ma ogromny potencjał, żeby włączyć się do walki o wyjście z eliminacji. Myślę, że wspólnymi siłami uda nam się poprawić nasze wyniki…”

Krystian „Krycho23” Milanowski: „Cieszę się z dołączenia do zespołu, ponieważ moja gra w MotoGP jest ograniczona brakiem dużej ilości czasu, więc z pomocą zawsze będzie nieco łatwiej. Nigdy nie sądziłem, że z tego może być coś więcej, ale okazuje się że pomimo utrudnień, podobnie jak Mateusz udaje mi się wykręcać przyzwoite czasy okrążeń, przynajmniej jak na nasz polski poziom, ale cel jest zawsze jeden – starać się być coraz szybszym, poprawiać się z okrążenia na okrążenie i mam nadzieję, że wspólnie uda nam się szybko osiągnąć ten cel.”

Zespół ma intensywnie pracować nad poprawą wyników między innymi poprzez wspólne treningi oprócz tego będa regularnie dzielić się danymi co niewątpliwie pomoże w poprawie rezultatów na torze.

fot. MotoGP.pl