Polacy w play-offach WePlay! Lock and Load. Virtus.pro pewnie wygrywa z pro100!

admin 1 lutego 2019

Nie udało się to Team Kinguin, ale udało się to Virtus.pro – polska formacja miażdży pro100 w finale drabinki wygranych grupy B. Tym samym to właśnie Virtus.pro zapewniło sobie awans do fazy play-off WePlay! Lock and Load.

TOAO i spółka podejmowali pro100 na mapie Mirage. Tutaj od pierwszej rundy to właśnie ekipa znad Wisły pokazywała się z lepszej strony. Biało-czerwoni rozpoczęli do zwycięstwa w rundach pistoletowych, a następnie pewnie likwidowali swojego rywala, rundę za rundą. To ostatecznie pozwoliło Virtus.pro na łatwe zwycięstwo w pierwszej połowie 12:3.

Po krótkiej przerwie i zmianie stron nie doszło do żadnej przykrej niespodzianki. Virtus.pro wciąż dyktowało warunki, pewnie wygrywając kolejne cztery rundy, co ostatecznie pozwoliło postawić kropkę nad i, wygrywając z pro100 4:1 (16:4). Warto dodać, że gwiazdą tego starcia był Snatchie, który prezentował świetną dyspozycję w tym spotkaniu, kończąc ze statystykami 21-7

To jednak nie koniec emocji na dziś – o godzinie 20:00 czasu polskiego w akcji zobaczymy Team Kinguin, które zmierzy się ponownie z pro100. Stawką tego pojedynku będzie oczywiście awans do fazy pucharowej imprezy.