Post thumbnail

Pornhub podsumował „gamingowy” rok 2019. Overwatch najczęściej wyszukiwaną grą!

admin 11 grudnia 2019

 

Największy serwis oferujący treści dla dorosłych – Pornhub, opublikował dzisiaj podsumowania kończącego się już roku 2019. Znalazło się w nich kilka gamingowych aspektów, sprawdzcie jakich!

Najczęściej wyszukiwaną kategorią w 2019 roku były Amatorki. Tuż za nimi znaleźli się… Kosmici (XD), a podium zamyka kategoria POV, czyli filmy porównywalne do gier FPS. Na ósmej lokacie znalazło się Apex Legends! 

Jeśli chodzi o gry na Pornhubie, to najczęściej użytkownicy poszukiwali filmów związane z Overwatch. Wzrost zainteresowania filmami dla dorosłych w stylu gry od Blizzarda w porównaniu do zeszłego roku wyniósł 8 procent. Na drugim miejscu znalazł się Fortnite, który zanotował 17 procentowy spadek w porównaniu z zeszłym rokiem. Podium zamykają… Pokemony z 21% wzrostem. Tuż za nimi znalazły się Minecraft oraz Apex Legends. Największy wzrost zanotowała jednak gra Borderlands, a wynosi on 554%!

 

Apex Legends zanotował w dniu premiery 357 701 wyszukiwań! Dla porównania – Fortnite jest wyszukiwany średnio 151 tysięcy razy dziennie!

Najczęściej wyszukiwaną postacią z gier była Zelda. Filmów z jej "udziałem" szukano łącznie ponad pięć i pół miliona razy! Oznacza to wzrost o 138 procent w stosunku do zeszłego roku! Na drugim miejscu znalazła się Lara Croft z Tomb Rider, której łącznie szukano ponad cztery i pół miliona razy. Podium zamyka D.Va z Overwatcha z nieco ponad 4.3 miliona wyszukiwań. Tuż za najlepszą trójką znalazł się Super Mario z lekko ponad 4.1 miliona wyszukiwań

Jesteście zaskoczeni tymi statystykami? A może sami przyczyniliście się do wyniku którejś z wymienionych postaci? Piszcie w komentarzach!