Post thumbnail

 

Przed nami ostatnie spotkanie online w ramach wiosennego splitu ESL MP 2019. PRIDE podejmie Katastrofę Awionetki, a stawką będzie wyjazd na lanowe finały w Katowickiej ESL Arenie, gdzie czekają już zawodnicy devils.one oraz Illuminar Gaming.

PRIDE vs Katastrofa Awionetki – 20:30 – BO3

PRIDE zdołało pokonać wczoraj SuperNitro1 po bardzo wyrównanym pojedynku. Orły w trzecim spotkaniu serii best of three zdołały wykorzystać błędy przeciwników i ostatecznie przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Sam styl w jakim Sinmivak i spółka pokonali SN1 pozostawia wiele do życzenia i w dzisiejszym meczu będą musieli wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności.

Przeciwko nim stanie Katastrofa Awionetki. W fazie grupowej PRIDE bez większych problemów poradziło sobie z ekipą Czajkka, ale od tamtej pory doszło do ciekawych zmian. Zmieniono botlane, na którym teraz występuje Iluzjonist oraz Krykiet. Dodatkowo Czajekk oraz Bruness zasilili szeregi akademii devils.one i od tamtej pory cały zespół prezentuje się wręcz wspaniale. 

Miejmy nadzieję, że obie ekipy pokażą nam dziś kawał dobrego LoL-a i niech wygra lepszy! Transmisje obejrzycie na kanale ESL Polska.

fot. Ultraliga