Post thumbnail

Karol „rallen” Rodowicz nie będzie kontynuował gry pod banderą c0ntact Gaming! Jego przygoda z europejską formacją dobiegła końca!

Karol został wolnym agentem po rozpadzie ARCY, który nastąpił 14 stycznia 2020 roku. 7 marca c0ntact ogłosiło, że Polak wesprze organizację w pierwszym sezonie FLASHPOINT.

Podopieczni Neil’a_M uplasowali się na 9 miejscu w klasyfikacji generalnej na FLASHPOINT 1, ulegając kolejno HAVU Gaming i MAD Lions.

Rallen napisał w mediach społecznościowych:

Nie będę więcej stadinował w c0ntact Gaming, jako gracze nie dogadywaliśmy się w grze, mamy inne podejście, zdanie w wielu kwestiach. Od pierwszego dnia tu nie pasowałem, męczyłem się w samej grze, zero struktury, systemu, miałem inne role i zadania na mapach niż to zawsze bywa. Co do mojej formy, to uważam, że jest ona obecnie na dość wysokim poziomie. Smutnym faktem jest to, że pomimo mnóstwa czasu to na 3 officialach graliśmy mapę, której nie omówiliśmy, a dziwnym, że wszystkie mapy wygrywaliśmy.

Jak to zawsze bywa po turnieju wraca się do domu, nie tym razem. Czekałem na informację względem zawieszenia ruchu lotniczego w Polsce, a dzisiaj została ona ogłoszona – przedłużenie do 26 kwietnia, co komplikuje moją sytuację.

 

Fot. DreamHack