Post thumbnail

Jonas „Queenix” Dideriksen został przeniesiony z Singularity do Copenhagen Flames!

Wraz z transferem byłego zawodnika Singularity, skład Copenhagen Flames został ponownie uzupełniony po tym, jak duńska organizacja pożegnała się w środę z Rene „TeSeS” Madsenem, który dzisiaj dołączył do Heroic.

Queenix po raz pierwszy zwrócił na siebie uwagę publiczności w połowie 2017 roku, kiedy to wziął udział i wygrał pierwszy sezon GAMERZA, ale dopiero w ciągu ostatnich kilku miesięcy stał się bardziej rozpoznawalny na scenie. Pod koniec ubiegłego roku Queenix wraz z Singularity zaczął regularnie pojawiać się na międzynarodowej scenie niższego szczebla. Brał udział w 33 sezonie ESEA MDL.

Copenhagen Games napisało w oświadczeniu:

Od niedawna zdajemy sobie sprawę z możkiwości, jakie daje Rene i wykorzystaliśmy ten czas efektywnie, aby znaleźć najlepiej dobranego zastępcę i jesteśmy podekscytowani możliwością doprowadzenia Jonasa na wyższy poziom. Jonas przykuł naszą uwagę swoimi imponującymi występami pod szyldem Kinetic, gdzie ich nowy spis zaskoczył większość duńskiej scenie swoimi wynikami na krajowej scenie. Jonas musiał wtedy zrobić znaczący krok naprzód, dołączając do Singularity i uważamy, że zrobił ten krok w swojej karierze imponująco. Jonas musi teraz zrobić kolejny krok naprzód i wierzymy, że będzie w stanie kontynuować swój niesamowity rozwój razem z nami.

Obecny skład Copenhagen Flames prezentuje się następująco:

  • 🇩🇰 Magnus „Nodios” Olsen
  • 🇩🇰 Rasmus „HooXi” Nielsen
  • 🇩🇰 Asger „Farlig” Jensen
  • 🇩🇰 Ismail „refrezh” Ali
  • 🇩🇰 Jonas „Queenix” Dideriksen

 

Fot. Copenhagen Flames