Post thumbnail

Razer pomoże partnerom podczas pandemii! Firma przeznaczy 50 mln dolarów

Marcin Kapusta 15 kwietnia 2020

Razer chce pomóc partnerom biznesowym podczas pandemii COVID-19, przeznaczając na ten cel 50 milionów dolarów!

Wiele przedsiębiorstw we wszystkich sektorach ucierpiało na skutek zmian stylu życia i nowych przepisów prawnych wprowadzonych w życie po wybuchu epidemii koronawirusa.

Min-Liang Tan, CEO Razer twierdzi:

COVID-19 ma coraz większy wpływ na światową gospodarkę i ma wpływ na wszystkich ludzi ze wszystkich środowisk. Widzimy, że najlepszym sposobem, aby zrobić to, co do nas należy, jest wspieranie naszych partnerów biznesowych, począwszy od naszego ekosystemu.

Trzy ramiona firmy – Razer Gold, Razer Fintech i zVentures – otrzymają podział środków, a w ramach tej inicjatywy Razer zapewni przedsiębiorstwom dostęp do swojego sprzętu, oprogramowania i usług.

Razer Gold będzie wspierał partnerów merytorycznych Razer poprzez wkład marketingowy i ulgę w przepływie środków pieniężnych, a także będzie badał potencjalne możliwości inwestycyjne wśród partnerów merytorycznych. Razer Fintech, cyfrowa sieć płatności w Azji Południowo-Wschodniej, będzie współpracowała z Singapurskim Stowarzyszeniem FinTech, aby dowiedzieć się, jak najlepiej uratować miejsca pracy w Fintech, obniżyć koszta działalności, ułatwić sprzedaż i stymulować finansowanie firm.

ZVentures, ramię korporacyjnych przedsięwzięć firmy Razer, skoncentruje wysiłki inwestycyjne w przedsiębiorstwach, które tworzą technologie w celu zwalczania COVID-19 i wspierania ludzi, którzy są w potrzebie z powodu pandemii koronawirusa.

 

Fot. Pinterest