Post thumbnail

Robert Lewandowski w nowej drużynie tygodnia FUT 20!

Michał Budzich 26 lutego 2020

Mamy polski akcent w nowej drużynie tygodnia FUT. Dzięki znakomitemu występowi przeciwko Paderborn wyróżnienie otrzymał Robert Lewandowski.

Nadeszła środa, więc czas na powitanie nowej drużyny tygodnia w FIFA Ultimate Team! Ponownie nie zabrakło polskiego akcentu, tym razem wśród najlepszych graczy minionego tygodnia znalazł się Robert Lewandowski. Poniżej przedstawiamy nasze TOP 3 kart obecnej drużyny tygodnia.

Robert Lewandowski 93

Polak znalazł się w obecnej drużynie tygodnia dzięki dwóm bramkom przeciwko drużynie Paderborn. Robert uratował w ten sposób swój zespół z opresji wygrywając cały mecz wynikiem 3:2. Ocena 93 w obecnej formie Ultimate Team, przez natłok kart specjalnych, może nie robić wielkiego wrażenia. Nadal należy mieć na uwadze, że jest to najlepszy napastnik w bundeslidze, więc Jego karta nie będzie należała do najtańszych.

Pierre-Emerick Aubameyang 89

Gabończyk otrzymał powyższą kartę dzięki dwóm bramkom w meczu przeciwko Evertonowi. Podobnie jak Polak, uratował on tym samym zespół od przegranej.  Tym razem karta Gabończyka została wydana z pozycją Lewego Pomocnika. Dzięki Tempu notowanemu na 95 będzie jednym z głównych wyborów na tej pozycji wśród graczy Premier League.

Bruno Fernandes 88

Cóż za wejście do Premier League! Portugalczyk ma za sobą dopiero cztery mecze w barwach nowego klubu, a już zanotował kapitalny występ okraszony bramką. Statystyki na karcie wyglądają genialnie, cztery spośród nich są ocenione powyżej 80!

Co sądzicie nt. obecnej drużyny tygodnia? Kogo Wam brak? Moim zdaniem największym nieobecnym jest Lionel Messi, który pomimo zdobycia 4 (!) bramek nie znalazł się w drużynie tygodnia. Decyzja nie należy do oczywistych, ale cóż począć?

Fot. EA Sports Fifa