Post thumbnail

Rogue staje przed szansą na umocnienie swojej pozycji w górnej części tabeli, natomiast Excel i Vitality stają przed szansą na pierwsze zwycięstwa w tym splicie. 

Excel vs Splyce – 17:00 – BO1
Dzień ponownie otworzy nam Excel. Tym razem podejmą Splyce. Oba zespoły przegrały swoje mecze wczorajszego wieczoru i z pewnością chciałyby zakończyć ten tydzień pozytywnym akcentem. 
 

SK Gaming vs Rogue – 18:00 – BO1
Kolejny pojedynek pomiędzy zawodnikami z Polski. RGE podejmie SK z Oskarem „Selfmade” Boderkiem w jungli. O ile Rogue zaczęło letni split o wiele lepiej niż wiosenny, tak SK ma problemy i w tym momencie ich wynik wynosi 1-2.

 

Origen vs Misfits Gaming – 19:00 – BO1
Origen ma za sobą najcięższe starcia z G2 i Fnatic. Obydwa niestety przegrali i teraz muszą zakasać rękawy aby nadgonić czołówkę tabeli. Z drugiej strony stoi Misfits. Po zmianie junglera „Króliczki” zdołały wygrać wczorajsze spotkanie i teraz na pewno celują w zakończenie tygodnia z wynikiem 2-0.

 

Schalke 04 vs Fnatic – 20:00 – BO1
Oba zespoły zapewniły niesamowite emocje podczas wczorajszych pojedynków. Fnatic z pewnością chce utrzymać pozycję lidera, ale zawodnicy Schalke również marzą o perfekcyjnym tygodniu i umocnieniu pozycji w tabeli. Jeśli oba zespoły pokażą formę z wczorajszego dnia, to czeka nas nie lada widowisko.

 

Team Vitality vs G2 Esports – 21:00 – BO1
Tydzień zakończy nam spotkanie drużyn z pierwszego oraz z ostatniego miejsca w tabeli. Vitality ma za sobą bardzo słaby start, a G2 wręcz odwrotnie. Ekipa Jankosa utrzymuje formę z MSI 2019 i jest jednostronnym faworytem w starciu z zespołem Jactroll’a.

Spotkania możecie obejrzeć na kanale Polsat Games lub Riot Games

fot. Riot Games