Post thumbnail

Drugie sezonowe mistrzostwa w ramach Hearthstone Championship Tour (HCT) 2018 odbędą się w Blizzard Arena Los Angeles. Szesnastu graczy z całego świata zapewniło sobie miejsca w HCT Fall Championship, by stanąć do walki o nagrody z puli o łącznej wartości 250 000 dolarów oraz możliwość udziału w mistrzostwach HCT World Championship. Z tej okazji wraca też możliwość wyboru mistrza – wskażcie swojego faworyta i kibicujcie mu podczas turnieju, a być może uda wam się wygrać nagrody w grze!

Znów możecie kibicować któremuś z 16 uczestników Fall Championship i otrzymywać pakiety kart w zależności od jego wyników! Ci mistrzowie pochodzą z obu Ameryk, Azji/Oceanii, Chin i Europy, a ich celem jest godne reprezentowanie swoich regionów podczas zawodów HCT World Championship.

Aby wybrać mistrza, wystarczy kliknąć tutaj, ale pamiętajcie, że nie można zmienić już dokonanego wyboru! Za sam udział otrzymacie jeden pakiet kart z rozszerzenia Projekt Hukatomba. Kolejne pakiety trafią do was przy każdym awansie Waszego mistrza – do ćwierćfinałów, półfinałów i finałów.

Jeśli Wasz faworyt zakwalifikuje się do finałów, zdobędziecie w sumie aż cztery pakiety (wliczając ten za uczestnictwo). Wszystkie pakiety otrzymacie w grze w ciągu tygodnia po zakończeniu Fall Championship. Głosowanie potrwa do 11 października, do godz. 8:59 czasu polskiego.

Fall Championship rozpoczną się od fazy grupowej w trybie podwójnej eliminacji, po której nastąpi faza pucharowa w systemie pojedynczej eliminacji. Każda grupa będzie składać się z czterech zawodników – po jednym z każdego regionu. Mecze będą rozgrywane do trzech zwycięstw w formule Podboju z jedną blokadą klasy, więc każdy z graczy musi mieć ze sobą cztery talie.

Przydział do grup odbywał się na podstawie punktów rywalizacji Hearthstone (PR) – posiadacze największej liczby punktów w poszczególnych regionach zostali umieszczeni w specjalnych grupach, a następnie grupy te zostały zapełnione pozostałymi graczami na podstawie klasyfikacji regionalnej.

Mistrzostwa Fall Championship odbywają się od 11 do 14 października, codziennie od godz. 17:30 czasu polskiego.

    11 października – Faza grupowa

    12 października – Faza grupowa

    13 października – Mecze eliminacyjne i rozstrzygające

    14 października – Play-offy