Post thumbnail

Południowokoreański gigant elektroniczny Samsung nawiązał współpracę z T1!

W ramach partnerstwa wszystkie zespoły pracujące w siedzibie T1 w Seulu będą korzystać z najnowszych, zakrzywionych monitorów Samsunga. Odbędzie się również szereg działań promocyjnych pomiędzy Samsungiem, a zespołem T1 League of Legends. W  ramach tych działań odbędzie się spotkanie, którego harmonogram nie jest jeszcze znany.

Starszy wiceprezes Visual Display Business w Samsung – Hyesung Ha twierdzi:

Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z T1, liderem w zakresie e-sportu, pomagając im w globalnym rozwoju jako oficjalny partner. Nasza linia monitorów Odyssey zapewnia najnowszą technologię monitorów do gier z błyskawiczną prędkością, wygodną krzywizną i eleganckim wyglądem, oferując profesjonalnym graczom e-sportowym przewagę konkurencyjną, której potrzebują, bowiem każda sekunda ma znaczenie.

Współwłaściciel T1 i gracz League of Legends – Lee „Faker” Sang-hyeok dodał:

Jestem podekscytowany, że Samsung sponsoruje T1, zapewniając naszym zespołom najlepsze monitory do gier. Nie mogę się doczekać, aby poćwiczyć na nowym modelu Odyssey po wprowadzeniu się do naszej nowej siedziby T1.

T1 współpracuje obecnie z takimi markami jak Twitch, Nike, Secretlab, Logitech G czy BMW. Dziś do tego zacnego grona dołącza Samsung. Obecnie koreańska organizacja posiada sekcję w takich grach jak League of Legends, Hearthstone, VALORANT, Fortnite, Overwatch czy Apex Legends.

 

Fot. T1