Post thumbnail

Schalke po ostatnich spotkaniach pokazało, że w tym sezonie może być jedyną formacją, która stawi czoła G2 Esports i przerwie zwycięską passę tej drużyny. Tymczasem Schalke niespodziewanie zostało rozgromione przez Origen.

Obie formacje zdecydowały się na niskie ryzyko i do dziesiątej minuty stroniły od walki i podejmowania ewentualnego ryzyka. Z tego nurtu wyłamało się Origen, które w 11. minucie zabezpieczyło dwa zabójstwa na swoim koncie. W kolejnych minutach Origen zaszokowały wszystkich, całkowicie miażdżąc Schalke.

Memento i spółka byli wręcz bezradni, wobec świetnie rotującego Origen. W 19. minucie Origen prowadziło 7:0, mając na swoim koncie cztery tysiące sztuk złota przewagi. Do tego czasu Nukeduck i spółka zniszczyli także cztery wieże Schalke, przejmując kontrolę nad całą mapą. Z kolei wspomniana kontrola zapewniła Origen spory komfort, co przełożyło się na zabezpieczenie trzech smoków.

W 24. minucie Origen rozpoczęło Barona, którego bez większych przeszkód pokonało. Z fioletowym wzmocnieniem podopieczni André „Guilhoto” Guilhoto ruszyli na bazę Schalke, niszcząc pierwszy inhibitor na środkowej linii, a następnie drugi na dolnej alejce. Jeszcze przed wybiciem 30. minuty, Origen zniszczyło trzeci inhibitor Schalke i zakończyło to spotaknie.

fot. flickr.com/photo/lolesports