Post thumbnail

Shroud, Brax, Skadoodle, AZK i Hiko w jednej drużynie!

Marcin Kapusta 13 kwietnia 2020

Shroud, Brax, Skadoodle, AZK i Hiko tworzą drużynę, która wystąpi na 100 Thieves VALORANT Invitational!

100 Thieves ogłosiło, że uczestnikiem eventu została drużyna złożona z byłych zawodników CS:GO i popularnych streamerów. Jest to zespół stworzony na potrzebę turnieju.

Wszyscy zawodnicy są byłymi proplayerami CS:GO, którzy zostali uznani za jednych z najlepszych w historii. Przykładem jest tutaj shroud oraz Skadoodle, którzy oboje dominowali amerykańską scenę, gdy należeli jeszcze do Cloud9.

Shroud niedawno ogłosił przejście na emeryturę. Wtedy rozpoczął karierę streamera, a obecnie jest jednym z najpopularniejszych na świecie. Zyskał również sławę w takich grach jak PUBG, Apex Legends czy Call of Duty.

Skadoodle był uznawany za najlepszego amerykańskiego snajpera CS:GO. On również zawiesił karierę w tej produkcji e-sportowej i zaczął przygodę ze streamingiem.

Brax to młody zawodnik, który przez własną głupotę skreślił swoją karierę w CS:GO. Otrzymał zakaz uczestnictwa w turniejach organizowanych przez Valve za ustawianie meczy z iBUYPOWER. 23-latek był niegdyś uważany za najbardziej obiecujący młody talent na scenie amerykańskiego CS’a.

Przez to samo swoją karierę w Counter-Strike’u zniszczył AZK. Kanadyjczyk również był zamieszany w skandale związane z ustawianiem meczy. Swoją karierę zakończył na przełomie 2018 i 2019 roku.

Hiko to weteran amerykańskiej sceny CS:GO. Spędził wiele lat z takimi formacjami jak Team Liquid, Cloud9 czy Rogue. Jego doświadczenie zdobyte podczas pracy w CS-ie będzie cenne dla młodszych graczy próbujących wejść w świat VALORANTA.

100 Thieves VALORANT Invitational rozpocznie się jutro o 12:00.

Skład drużyny wygląda następująco:

  • 🇨🇦 Michael „shroud” Grzesiek
  • 🇺🇸 Braxton „Brax” Pierce
  • 🇺🇸 Tyler „Skadoodle” Latham
  • 🇨🇦 Keven „AZK” Lariviere
  • 🇺🇸 Spencer „Hiko” Martin

 

Fot. 100 Thieves