Post thumbnail

SMASH i Sprout odpadają z walki o Minor ESL One Rio 2020

Maciek Podziomski 8 marca 2020

Pomimo braku Polskich drużyn w kwalifikacjach do Minora, mogliśmy oglądać w akcji dwójkę Polaków, którzy reprezentują SMASH oraz Sprout. Chodzi oczywiście o Dychę i NEEXA.

Niestety, nie zobaczymy wyżej wymienionej dwójki w dalszym etapie kwalifikacji. SMASH po porażce z Movistar Riders, wynikiem 1:2, zajmują 13-16 miejsce. Sprout z kolei w drugim meczu przegrało z Copenhagen Flames, które kilka dni temu posadziło na ławce swojego kapitana – Hundena.

Drużyny Polaków nie miały tez szczęścia w losowaniu pierwszych przeciwników. Dycha musiał mierzyć się z CompLexity a z kolei Sebastian trafił na półfinalistów IEM Katowice 2020 – Fnatic. Oba spotkania zakończyły się wynikiem 2:0 na korzyść przeciwników. Tym samym obie organizacje spadły do drabinki przegranych, gdzie nie wygrały żadnego meczu.

W walce o Minora pozostaje nadal MICHU, który reprezentuje barwy Envy. W pierwszym meczu kwalifikacji Envy udało się wygrać mecz z Swole Identity. Kolejnym przeciwnikiem była Furia, z którą nie udało się wygrać. Swój mecz kolejny rozegrają jutro o 2:00, przeciwko wygranemu w pojedynku CHAOS/LiViD.

 

 

Fot. Sebastian „NEEX” Trela