Post thumbnail

Smooya wraca do gry! Brytyjczyk zakontraktowany przez CHAOS.

admin 11 stycznia 2020

Scena CS:GO w Wielkiej Brytanii jest bardzo słabo rozwinięta – poszczególne zespoły z tamtego regionu nie mają większych osiągnięć na międzynarodowej scenie. Jednak pośród tych wszystkich zawodników pojawiła się istna perełka – Smooya

Owen został zakontraktowany przez BIG w 2018 roku i juz od początku pokazywał, źe nie jest w tej niemieckiej organizacji przez przypadek. Jednak na początku 2019 roku został on przesunięty na ławkę rezerwowych. Decyzja ta była spowodowana toksycznościom gracza. 

Po około pół roku niemiecka organizacja przywróciła smooye do aktywnego składu, przez co skład wyglądał identycznie jak wcześniej. Mogło się wydawać, źe BIG wróci na dobrą ściezkę, bo jednak skład miał ogromny potencjał. To właśnie w składzie z Brytyjczykiem święcili swoje największe triumfy jak choćby drugie miejsce na ESL One Cologne 2018 czy ćwierćfinał na Faceit Major: Londyn 2018. 

Historia zatacza koło – Owen  wraz z początkiem nowego roku ponownie został przesunięty na ławkę rezerwowych wraz "nexem". Jednak tym razem dość szybko zgłosiła się po niego inna druzyna. Smooya został zaprezentowany jako nowy gracz CHAOS. Amerykańską organizację będzie reprezentować od teraz następujący skład:

Cameron "Cam" Kern
Joshua "steel" Nissan
Ben "ben1337" Smith
Maxim "wippie" Shepelev
Owen "smooya" Butterfield

 

Fot. CHAOS EC