Post thumbnail

Czyżby doszło do kolejnego rozłamu na polskiej scenie CS:GO? Prawdopodobnie tak – wszystko za sprawą wczorajszych decyzji trzech rezerwowych zawodników X-Kom Team, któzy zupełnie niespodziewanie ogłosili, że rozstają się ze swoją dotychczasową organizacją.

Wszystko zaczęło się od Michała „SOON-a” Wójcickiego, który wczorajszym popołudniem poinformował za pośrednictwem swojego profilu społecznościowego, że nie jest już członkiem X-Kom Team. SOON w tym zespole spędził niespełna dwa lata, zaczynając grę jeszcze pod szyldem Venatores. W ostatnim czasie SOON przebywał na ławce rezerwowych, na którą został przesunięty w maju.

Kilka godzin po wpisie SOON-a podobną informację zamieścił Krzysztof „stark” Lewandrowski, który także dał do zrozumienia, że to definitywny koniec jego przygody z X-Kom Team. Stark identycznie jak SOON przebywał w organizacji od niespełna dwóch lat, co więcej – Stark także był rezerwowym formacji, gdzie trafił po słabych występach w październiku tego roku.

Natomiast po godzinie 22:00 trzeci z rezerwowych – Wiktor „mynio” Kruk także poinformował o odejściu z drużyny. Sytuacja mynia jest identyczna, jak jego dwóch kolegów – jego słabe wyniki doprowadziły do sytuacji, gdzie został przeniesiony na rezerwę. Sytuacja ta miała miejsce na początku października.

Teraz pozostaje czekać na informację dotyczące przyszłości poszczególnych zawodników. Nieoficjalnie mówi się, że stark chciałby przenieść się za granicę, gdzie mógłby udowodnić swoją wartość. Z kolei SOON oraz mynio mają dalej skupiać się na polskiej scenie, być może powstanie kolejny polski zespół? Jeżeli tak, to przekonamy się o tym już wkrótce.

fot. GoodGame League