Post thumbnail

 

Sekcja esportowa Legii Warszawa poinformowała wczoraj, że szeregi dywizji FIFA opuszcza jeden z najlepszych polskich zawodników, Michał "Sroka" Srokosz.

"Sroka" był związany z Legią od samego początku jej istnienia, czyli 2016 roku. W barwach warszawskiego klubu zajął drugie miejsce podczas zeszłorocznej edycji Ekstraklasa Games oraz dotarł do półfinałów Strawberry Fields 2018 w Wilnie. Mistrz Polski w FIFA 15 na PC skomentował swoje odejście w taki sposób:
"Kończy się moja ponad trzyletnia przygoda z Legią Warszawa. Był to ważny czas w moim życiu. Miałem okazję poznać wielu wartościowych ludzi, rywalizować w wielkich, międzynarodowych turniejach. Rozwinąłem się nie tylko jako esportowiec, ale również jako człowiek. W pewnym stopniu spełniłem swoje dziecięce marzenia o byciu zawodnikiem wielkiego klubu. Niejednokrotnie jednak w życiu przychodzi moment, w którym potrzebujemy nowych bodźców i celów, a takie właśnie przede mną. Dziękuję Legii Warszawa za obdarzenie mnie zaufaniem i wsparciem przez te wspólne lata. Trzymam kciuki za rozwój sekcji esportowej"