Post thumbnail

Styczniowy przegląd amatorskich LAN-ów w Polsce 2019

admin 2 stycznia 2019

Wszystkim, którym udało się wytrwać do 2019 roku, serdecznie gratulujemy i życzymy samych sukcesów oraz dużo zdrówka. Pozdrawiamy szczególnie fanów, amatorów, zawodników i organizatorów turniejów e-sportowych. Synoptycy przewidują, że ten miesiąc będzie spokojny, bez większej gorączki na amatorskiej scenie e-sportowej w Polsce.

Mimo wszystko będzie jednak co robić, więc zwolenników sportów elektronicznych gorąco zachęcamy do korzystania z naszego stale aktualizowanego kalendarza. Znajdują się w nim amatorskie LAN-y – turnieje offline z całego kraju. W styczniu 2019 zdaje się, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zapowiadane są turnieje zarówno strzelanek, karcianek, bijatyk, jak i gier MOBA, a nawet battle royale. Żeby ułatwić wam sprawę, poniżej prezentujemy skromną listę wydarzeń z podziałem na poszczególne tytuły. Praktycznie każdego dnia dodawane są nowe imprezy. Wszystkie znajdziecie w zakładce kalendarza na naszej stronie:

Styczeń 2019 będzie dobrym miesiącem zwłaszcza dla fanów piłkarskich symulatorów i bijatyk. FIFA będzie grana gęsto i często w różnych miejscach kraju. Gdańsk stanie się miejscem długoterminowych rozgrywek w Wapiarni, gdzie turnieje FIFA i Mortal Kombat będą się odbywały co weekend. Gdańska Cybermachina organizuje też Najbardziej Krwawy Turniej Tekken 7, który wystartuje 10 stycznia. Gracze Tekkena będą mieli szansę na wykazanie się także w Krakowie. Ten turniej równiez będzie organizowany przez Cybermachinę.

Gracze CS:GO są zapraszani do Radomia na turniej 2vs2 Wingman oraz na wyczekiwany przez wielu Lotnik CUP II, czyli największe wydarzenie e-sportowe w Zielonej Górze z pulą nagród rzędu pięciu tysięcy złotych. Lotnic Cup II to także gratka dla fanów League of Legends, dla których również przygotowano pole do popisu.

Pod koniec stycznia odbędzie się kolejny z serii dużych turniejów Super Game E-Sport, które pomimo tego, że gromadzą amatorów z całej Polski, mają bardzo profesjonalny charakter. Tym razem impreza odbędzie się w Gnieźnie i prawdopodobnie jest największym wydarzeniem tego miesiąca, oczekiwanym przez największą ilość graczy. Szczegóły nie zostały jeszcze przybliżone, ale raczej wiadomo, czego się spodziewać. Atrakcje na 100% nie będą dotyczyły jedynie CS:GO.

Takich imprez oczywiście będzie o wiele więcej, ale sami wszystkich nie odnajdziemy. Zaglądajcie często do naszego kalendarza i informujcie nas o najciekawszych turniejach w waszej okolicy za pomocą funkcji "Dodaj Wydarzenie".