Post thumbnail

SuperNova CS:GO Malta: Virtus.pro ulega Team Liquid!

admin 29 listopada 2018

Niestety, ale nie tak to miało wyglądać. Czwartek to zdecydowanie czarny dzień dla polskich zespołów – Virtus.pro podobnie jak Team Kinguin ponosi porażkę podczas swojego pierwszego spotkania na SuperNova CS:GO Malta. NEO i spółka przegrali 10:16 z Team Liquid.

Spotkanie to odbyło się na mapie Mirage, Liquid zaczynało od strony broniącej, a Virtus.pro przypadło atakowanie. Już od samego początku widać było, że to właśnie Północno-Amerykańska formacja radzi sobie lepiej, mimo tego, że to Polacy wygrali rundy pistoletowe, prowadząc 3:0. Ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem TL 9:6.

Po zmianie stron Virtus.pro miało jeszcze mniej do powiedzenia, Liquid było pod każdym względem lepsze, wygrywając tym razem rundę pistoletową, a następnie cztery kolejne rundy, co sprawiło, że Polacy stosunkowo szybko zostali w tyle. Koniec-końców to właśnie Liquid mogło świętować zwycięstwo.

To na szczęście nie koniec, bo już jutro Team Kinguin i Virtus.pro staną do bratobójczego pojedynku, którego stawką będzie utrzymanie się na turnieju. Miejmy nadzieję, że będzie to spotkanie pełne emocji.

fot. MLG Columbus 2016