Post thumbnail

Swole Patrol pokonuje Liquid w ramach 11 sezonu ESL Pro League

Marcin Kapusta 27 marca 2020

Tego się nie spodziewaliśmy! Swole Patrol zwyciężyło z Liquid 2-0 w ramach północnoamerykańskiego ESL Pro League Season 11!

Ostatnim osiągnięciem Swole Patrol było zajęcie 2 miejsca na WINNERS League Season 3 NA, gdzie w finale ulegli INTZ eSports. Ostatni mecz Amerykanie rozegrali 14 marca, gdzie ulegli New England Whalers w ramach 33 sezonu ESEA MDL North America. Swole Patrol poszukuje nowej organizacji od początku tego miesiąca, kiedy to eUnited zdecydowało się pożegnać sekcje CS:GO. Stają się oni drugim zespołem, który rywalizuje zarówno w ESL Pro League jak i FLASHPOINT. Ekipa freakazoida ma obecnie bilans 1-1, bowiem w pierwszym meczu musieli uznać wyższość 100 Thieves.

Ostatnim turniejem rozegranym przez Liquid był IEM Katowice, gdzie zajęli ostatecznie 5/6 miejsce, ulegając G2 Esports i Natus Vincere. Liquid bez problemu pokonało MIBR w pierwszym spotkaniu na EPL, jednak dzisiaj nie umieli nawiązać walki ze Swole Patrol.

NAF i spółka zagrają jutro o 22:00 z 100 Thieves, natomiast zespół freakazoida podejmie Evil Geniuses 30 marca. Mecze będą transmitowane na kanale Twitch: ESL_CSGO.

Wynik 2:0

  • Vertigo – 16:11 | wybór Swole Patrol
  • Overpass – 16:12 | wybór Liquid

 

Fot. Alex Maxwell, DreamHack