Post thumbnail

Szczęście uśmiechnęło się do Gratisfactiona! Wystąpi podczas DreamHack Masters Dallas

admin 26 maja 2019

W ostatnich kilku tygodniach na łamach naszego portalu poinformowaliśmy, iż Sean “Graisfaction” Kaiwai nie będzie mógł pojawić się podczas turnieju DreamHack Masters Dallas 2019. Wszystko jednak wskazuje na to, że cała sprawa skończyła się happy end’em, gdyż Nowozelandczyk otrzymał wizę i powrócił do głównego składu Renegades.

Miejsce 23-latka chwilowo zajmował Owen “smooya” Butterfield. Nieaktywny zawodnik BIG pełnił rolę stand-ina w Renegades już od zakończenia Intel Extreme Masters Sydney 2019. Powodem nieaktywności Gratisfactiona były jego spore problemy wizowe, które pokrzyżowały plany na wyjazd do Stanów Zjednoczonych. Włodarze organizacji z Antypodów byli zmuszeni do korzystania z usług smooyi podczas ESL Pro League Season 9 oraz cs_summit 4. Zakładano również, iż Brytyjczyk wystąpi z Renegades także w ramach turnieju DreamHack Masters w Dallas, lecz okazało się, że Gratisfaction otrzymał pozwolenie na wyjazd do USA.

Zapewne wniebowziętego zaistniałą sytuacją Kaiwaia będziemy mogli zobaczyć w boju już w najbliższy wtorek, bowiem w ramach DreamHack Masters Dallas 2019, Renegades zmierzy się z G2 Esports o godzinie 21:40.

Skład Renegades podczas najbliższego turnieju w Stanach Zjednoczonych będzie prezentowął się w następujący sposób:

  • Justin "jks" Savage
  • Aaron "AZR" Ward
  • Jay "Liazz" Tregillgas
  • Sean "Gratisfaction" Kaiwai
  • Joakim "jkaem" Myrbostad
  • Aleksandar "kassad" Trifunović – szkoleniowiec

fot. StarSeries