Post thumbnail

Team 1, które pod banderą Illuminar Gaming, wywalczyło ostatnio mistrzostwo polski w League of Legends, postanowiło związać się na dłużej z tą organizacją. Tabasko i spółka będą reprezentować Illuminar Gaming do końca trwania Pucharu polski Cybersport, czy też polskiej ligi e-sportowej.

Tak o obecnej współpracy wypowiedział się jungler – Wojciech „Tabasko” Kruza.

Współpraca z Illuminar Gaming na Mistrzostwach Polski przebiegła bezbłędnie i byliśmy bardzo zaskoczeni jak nas traktowali podczas zawodów […] To co chcemy osiągnąć razem z Illuminar to wygranie wszystkiego w Polsce i pozostanie niepokonanym na polskim podwórku w 2017

Warto przypomnieć, że Tabasko miał już okazję współpracować z IG. Miało to miejsce prawie dwa lata temu, gdzie wspólnie z takimi zawodnikami jak, Remigiusz „Overpow” Pusch czy Jakub „Kubon” Turewicz walczyli o dominację na polskim i zagranicznym podwórku. Ówczesna drużyna walczyła między innymi o awans do Challenger Series, podczas których miała wiele wzlotów i upadków. Ostatecznie, niestety nie udało się awansować do CS, co skutkowało ogólnym osłabieniem zapału drużyny i coraz częstszymi problemami nawet podczas polskich turniejów. Wszystko to zaskutkowało rozłamem i zakończeniem współpracy niespełna półtora roku temu.

Prawdopodobnie, teraz sytuacja będzie z goła odmienna, głównie dzięki lepszemu zgraniu nowego zespołu, a także dzięki daleko idącym zmianą personalnym.

Obecny skład IG prezentuje się następująco:

  • Marcin „IceBeasto” Lebuda
  • Wojciech „Tabasko” Kruza
  • Sebastian „Sebekx” Smejkal
  • Paweł „Woolite” Pruski
  • Paweł „delord” Szabla