Post thumbnail

Team Kinguin zalicza porażkę na inaugurację SuperNova CS:GO Malta!

admin 29 listopada 2018

Niestety Team Kinguin przegrywa swoje pierwsze spotkanie na inaugurację SuperNova CS:GO Malta 2018. Mimo że Polacy stoczyli wyrównany, pełen emocji bój, to o ich losie ostatecznie zdecydowała dogrywka, gdzie finalnie ulegli NRG eSports.

Spotkanie to odbyło się w systemie Bo1, na mapie Train. Kinguin zaczynało grę po stronie atakującej z kolei NRG wybrało stronę defensywną. Od początku siłą dominującą było właśnie NRG, które całkowicie miażdżyło Kinguin rundę za rundą. To dopiero zmieniło się w końcowej fazie spotkania, gdzie Kinguin wreszcie podniosło się i wygrało sześć rund, oddając przez ten czas tylko jedną swojemu rywalowi. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 9:6 dla NRG eSports.

Po krótkiej przerwie doszło do zamiany stron – początek fatalny, Kinguin przegrało rundy pistoletowe, co znacząco napędziło NRG. Kinguin było w coraz gorszej sytuacji i nie walczyło już o wygraną, walczyło o możliwość remisu. To na szczęście się udało, bo TaZ i spółka finalnie dopięli swojego. Niestety dyspozycja NRG była zbyt dobra i w rundzie dogrywkowej kompletnie zmiażdżyli oni Kinguin, wygrywając 4:1.

Z kolei już za chwile rozpocznie się spotkanie pomiędzy Virtus.pro a Team Liquid, miejmy nadzieję, że druga polska ekipa poradzi sobie znacznie lepiej i sprawi swoim kibicom wiele przyjemności.

fot. Team Kinguin