Post thumbnail

TSM ogłosiło skład w nowej produkcji Riotu! W zespole znaleźli się byli zawodnicy CS:GO!

WARDELL i Subroza do niedawna reprezentowali Team Orgless w Counter-Strike’u. Organizacja ta została rozwiązana pod koniec kwietnia, przez co Kanadyjczycy zostali na lodzie. Obaj zawodnicy grali pod banderą Ghost Gaming, które święciło triumfy i było najlepszym kanadyjskim zespołem CS:GO. Wszystko zakończyło się w czerwcu 2019 roku, bowiem formacja została rozwiązana.

Drone przez dwa lata reprezentował amerykańskie Splyce. W latach 2018-2019 odbył krótki staż w Teamie Envy. Tayler w Counter-Strike’u pozostał nieaktywny od 25 października 2019 roku.

ReltuC to najbardziej doświadczony zawodnik z tej listy. Stephen w przeszłości grywał w takich zespołach jak Liquid, Counter Logic Gaming czy Team Envy. Do największych osiągnięć 30-latka należy zajęcie 5/8 miejsca na MLG Major Championship Columbus.

Całą listę dopełnia hazed, który w przeszłości grał pod barwami takich formacji jak Mythic, NetcodeGuides, OpTic Gaming czy Counter Logic Gaming. W trakcie swojej 6-letniej kariery z CS:GO zdołał zarobić ok. 94 tysiące dolarów.

Taylor „tailored” Broomall będzie głównym trenerem sekcji VALORANTA. Pełnił rolę trenera, managera i analityka w takich organizacjach jak Envy, Splyce czy Team Boxr.

Skład TSM prezentuje się obecnie następująco:

  • 🇺🇸 James „hazed” Cobb
  • 🇺🇸 Stephen „reltuC” Cutler
  • 🇨🇦 Yassine „Subroza” Taoufik
  • 🇺🇸 Tayler „drone” Johnson
  • 🇨🇦 Matthew „WARDELL” Yu
  • 🇺🇸 Taylor „tailored” Broomall (trener)

 

Fot. Adela Sznajder x DreamHack