Post thumbnail

Tecek kończy karierę gracza CS:GO! Czas na Valorant?

Michał Budzich 9 kwietnia 2020

Nie za długo potrwała przygoda Polaka z Team Brute. Tecek odszedł z czeskiej drużyny, a tym samym jego kariera dobiegła końca.

Tak jak sam zainteresowany zapowiadał kilka tygodni wcześniej – Team Brute to najprawdopodobniej Jego ostatni przystanek w karierze. I tak też się stało. Z czeskiej drużyny odszedł jeden z zawodników, co było powodem dalszych problemów formacji. Sytuację utrudniła dodatkowo aktualna sytuacja na świecie związana z pandemią koronawirusa. Cały wpis Tecka jest dostępny na jego profilu facebook, przejdziecie tam, klikając tutaj.

Oficjalna informacja ze strony teamu Brute się pojawiła to czas na mnie. Od 7 kwietnia nie jestem już graczem Teamu…

Opublikowany przez Karola tecka Kapczyńskiego Czwartek, 9 kwietnia 2020

Przypomnijmy, że Karol „tecek” Kapczyński w swojej karierze reprezentował takie drużyny jak ESC Gaming, x-kom team, czy też Izako Boars. Ostatnia z wymienionych była również ostatnią na polskiej ziemi. Mimo wszystko największe sukcesy świętował w czasie gry w x-kom team. W tym czasie wygrał turniej GG League 2018, a także miał przyjemność gry na międzynarodowym turnieju na Węgrzech – V4 Future Sports Fextival. Dużo większe nadzieje na dobre wyniki były podczas jego pobytu w Izako Boars, lecz tam poległa cała drużyna.

Czy to oznacz koniec kariery w esporcie? Jak wyznał sam Tecek, rozdział pod tytułem CS:GO wydaje się być zamknięty. A jak ma się sprawa z innymi tytułami esportowymi? Karol planuje pograć w nową grę od studia RIOT – Valorant. Czy zobaczymy tam Tecka świętującego triumfy? Czas wszystko zweryfikuje.

fot. Izako Boars