Post thumbnail

TSM prezentuje nowy gaming house! Cena robi wrażenie

Marcin Kapusta 14 kwietnia 2020

Team SoloMid przedstawia nowy gaming house! Obiekt warty jest ponad 50 milionów dolarów!

Prezes organizacji – Leena Xu oraz twórca treści Myth zaprezentowali fanom nowy, wart 50 milionów dolarów ośrodek e-sportowy firmy, twierdząc, że jest to „największe centrum e-sportowe w Ameryce Północnej”. Obiekt ma powierzchnię 25 tysięcy stóp kwadratowych, a jego otwarcie planowane jest w ciągu najbliższych 2/3 miesięcy.

Nowoczesne wnętrze gaming house’u jest pomalowane na czarno-białą farbą, która jest charakterystycznym odcieniem dla TSM-u. Zamknięty teatr z trybunami pozwoli formacji na organizowanie imprez e-sportowych, a także spotkań i konferencji.

Na dole domu znajdują się miejsca, gdzie będą mogli odpocząć gracze i pracownicy, natomiast na górze ulokowane są sale do gry w piłkę nożną, salony treningowe, kawiarnia oraz centrum fitness. Wszystkie te dogodności przystosowane są dla zawodników.

Obiekt Team SoloMid z pewnością będzie rywalizował z 100 Thieves Cash App Compound, który został otwarty na początku tego roku i jest domem dla graczy, twórców treści i pracowników. Cena tego gaming house’u również robi wrażenie, bowiem organizacja Nadeshot’a zapłaciła za niego 35 milionów dolarów.

 

Fot. Team SoloMid