Post thumbnail

R-SIXTEAM wczoraj za pośrednictwem swojego konta w serwisie społecznościowym poinformowało o tym, że nie będzie uczestniczyć w pierwszym sezonie Ultraligi, który wystartuje już 22 stycznia.

Jak czytamy w bardzo krótkim i skromnym oświadczeniu włodarze organizacji postanowili zakończyć przygodę ze sceną League of Legends. Przy tej okazji potrzebowali za współpracę swoim dotychczasowym zawodnikom, a także kibicom, którzy pokochali formację, szczególnie za jej świetne występy w drugim etapie rozgrywek sezonu zerowego.

O historii R6T ciężko mówić, bo ekipa ta została zbudowana tylko i wyłącznie na potrzeby Ultraligi. W zerowym sezonie ligi R-SIXTEAM uplasowało się an 5-6 miejscu, co było dobrym wynikiem, patrząc na ich sytuację w pierwszej fazie rozgrywek, gdzie byli jednym z najsłabszych zespołów.

Dotychczasowym zespół prowadzony był przez Michała „Avahira” Kudlińskiego, a zespole występowali Konrad „itzRenifer” Potępa, Lucjan „Shlatan” Ahmad, Oskar „Raxxo” Bazydło oraz Krzysztof „Kackos” Kubizakowski. Pod koniec grudnia szeregi zespołu opuścił natomiast Mateusz „Matislaw” Zagórski.

Na ten moment nie wiadomo czy formacja pozostanie na scenie, czy zakończy działalność w niedalekiej przyszłości. Również tajemnicą pozostaje fakt, kto zajmie miejsce R6T w pierwszym sezonie Ultraligi.

fot. Ultraliga